Za oknem szaro, zimno i deszczowo, a Ciebie dopadła jesienna chandra? Nie daj się jesiennemu spadkowi energii! My proponujemy Ci zupełnie inne spadki – kilogramów i obwodów. Weź udział w inspirujących warsztatach online z Jackiem Borkowskim, terapeutą GACA SYSTEM, i dowiedź się, jak schudnąć skutecznie i mądrze bez względu na miejsce zamieszkania. Zapraszamy już w najbliższy wtorek, 30 października, o godz.19.00.

Podczas wtorkowych warsztatów Jacek Borkowski podzieli się swoją inspirującą historią oraz opowie, jak działa nasza platforma odchudzania online, dzięki której on sam schudł 170 kg!

Spotkanie z Jackiem Borkowskim to gwarantowana solidna dawka motywacji i pozytywnej energii! Pan Jacek jeszcze kilka lat temu ważył 265 kg i, jak sam przyznaje, żegnał się już z życiem. Dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy udało mu się schudnąć aż 170 kg, odzyskać zdrowie i dziś, jako terapeuta GACA SYSTEM, sam pomaga innym w realizacji marzeń.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już w najbliższy wtorek, 30 października o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!