Wakacje nadchodzą! Czerwiec to ostatni moment, by przygotować ciało na nadejście lata. Warto więc odpowiednio zadbać o ciało i skórę, którą szczególnie należy chronić, gdy nadejdą upały. Jakie są sposoby pacjentów GACA STUDIO POZNAŃ na to, by uzyskać satysfakcjonujące efekty i podczas wakacji cieszyć się jędrną, promienną i odpowiednio nawilżoną skórą? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy.

„Moim zdaniem pielęgnację warto rozpocząć od środka, a pierwszym ku temu krokiem będzie zapewnienie ciału wystarczającej ilości wody. Ja, wedle zaleceń, piję, min. 2 litry wody dziennie. Pomaga mi to utrzymać prawidłowe nawilżenie i pozbyć się z organizmu toksyn”. (pan Mariusz )

„Co pomaga mi przygotować ciało na lato? Na pewno to, że realizuję program GACA SYSTEM, który uczy regularności spożywania posiłków. Zdrowa dieta składająca się z 4-5 niskokalorycznych posiłków pełnych warzyw, chudego mięsa i produktów pełnoziarnistych pomaga mi zadbać o ciało i dostarcza cennych składników odżywczych”. (pani Anna )

„Ja stawiam na ruch w każdej możliwej postaci – ćwiczenia na siłowni, pływanie. Odkąd realizuję program, regularnie ćwiczę. Wierzę, że na wygląd skóry ma wpływ przede wszystkim styl naszego życia. Ciało nie będzie wyglądało dobrze podczas wakacji, jeśli zapomnimy o gimnastyce, ćwiczeniach, spacerach, jeździe na rowerze. Poprawa sylwetki i odpowiednia dieta to gwarancja, że osiągniemy sukces”. (pan Tomasz)

„Myślę, że najlepsze, co mogę podarować mojej skórze i co zaowocuje również później, to ochrona przed szkodliwym promieniowaniem. Dlatego stosuję kremy z filtrem UV i polecam to również innym. Warto pamiętać o tym, że zniszczenia spowodowane przez słońce są przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry, głębokich zmarszczek, przebarwień oraz nowotworów”. (pani Hanna )

Uwagi naszych pacjentów są bardzo ważne, pamiętajmy o nich podczas wakacji.

ZDROWEGO ODPOCZYNKU DLA WSZYSTKICH!!!