Aby cieszyć się zadbaną, promienną cerą warto we właściwy sposób pielęgnować ją również w domu. Odpowiednio dobrane kosmetyki zapewnią prawidłowe nawilżenie i ukojenie nawet wrażliwej skórze.

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne doskonale wpływają na kondycję cery. Jednak najlepsze efekty można osiągnąć, gdy towarzyszy im odpowiednia pielęgnacja w domu. Do tego celu polecamy Państwu rekomendowane przez Konrada Gacę kosmetyki marki Norel. Znajdziecie Państwo wśród nich nie tylko preparaty ujędrniające i wspomagające proces redukcji tkanki tłuszczowej, ale także produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy.

Polecamy m.in. kosmetyki dedykowane osobom z cerą wrażliwą, suchą i mieszaną, także z problemami naczyniowymi i w trakcie remisji trądzika różowatego. Preparatem, który pomoże rozwiązać problemy tego typu skóry, jest maska łagodząco-rozjaśniająca firmy Norel. Należy ją nakładać jeden lub dwa razy w tygodniu na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Przy regularnym stosowaniu maska zapewni cerze odpowiednie nawilżenie, ukoi zaczerwienienia i zniweluje ślady zmęczenia. Kosmetyk sprawi, że skóra będzie gładka i miękka w dotyku, nada jej również zdrowy koloryt.

Przed nałożeniem takiej maski warto także sięgnąć po peeling enzymatyczny lub ziarnisty (w zależności od potrzeb skóry), a po jej zmyciu po krem nawilżający.

Wszystkie wymienione kosmetyki marki Norel można nabyć przy recepcji naszego ośrodka. Pomocą w doborze najwłaściwszych dla danego typu skóry służy nasz zespół. Zapraszamy!

kosmetyki Norel