Wspaniała atmosfera, mnóstwo atrakcji i szerokie uśmiechy na ustach dzieci – tak wyglądał pierwszy festyn zorganizowany właśnie dla milusińskich przez GACA CENTRUM KATOWICE oraz Fundację Konrada Gacy „dlaczego?”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

Sobota 3 czerwca upłynęła w GACA CENTRUM KATOWICE pod znakiem świetnej zabawy w rodzinnym gronie. Wszystko dzięki Charytatywnemu Dniu Dziecka, zorganizowanemu w tym miejscu po raz pierwszy. Dopisała frekwencja, jak i dobre humory uczestników wydarzenia!

Na dzieci czekały m.in. konkursy, warsztaty rękodzieła, malowanie twarzy, zawody sportowe, wizyta strażaków i pokazy pierwszej pomocy, wyjątkowy koncert smyczkowy, a zwłaszcza sympatyczne spotkanie z Konradem Gacą i jego rodziną!

To właśnie rodzinna atmosfera wydarzenia spowodowała, że do zabawy chętnie włączyli się także dorośli! Tego dnia wszyscy mogli się bowiem poczuć dziećmi!

To nie wszystko – podczas pikniku można też było poznać cele i działania Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?” oraz dowiedzieć się, jak wraz z Fundacją wesprzeć chore dzieci, wymagające pomocy medycznej.

Inspiratorką oraz koordynatorką wydarzenia była Klaudia Kapłon z recepcji GACA CENTRUM KATOWICE!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego festynu!