Agnieszka Kurantowicz

wtorek, 12/04/2011

Agnieszka Kurantowicz schudła 36 kg

Agnieszka Kurantowicz przed procesem

Agnieszka Kurantowicz ma 39 lat, mieszka w Zamościu i pracuje w banku. Obecnie waży 55 kg, ale jeszcze w styczniu 2009 roku ważyła 91. Miała podwyższone ciśnienie i wysoki cholesterol. Wolny czas spędzała w domu, udając sama przed sobą, że jest jej z tym dobrze, bo jest domatorką.

Do Centrum Odchudzania przyszła z mężem i synem, bo, jak mówi, nie chciała być jedyną grubą osobą w rodzinie. Przez 11 miesięcy bycia w programie odchudzającym i idealnego stosowania się do zaleceń żywieniowo – treningowych trenera głównego Konrada Gacy schudła 36 kilogramów i całkowicie zmieniła i nadal zmienia swoje życie.

Wyszłam z domu do ludzi ? mówi ? zmieniłam rozmiar ubrań z 52 na 38-36? Obecnie od 4 miesięcy jestem wyprowadzona z diety. Zmieniłam styl życia i żywienia swój i całej swojej rodziny. Nie mam efektu jo – jo.

Stosuję dużo rad pana Konrada. Zrezygnowałam z różnych produktów, które nie są mi potrzebne, ale i na smakołyki pozwalam sobie czasami. Systematycznie ćwiczę 3 razy w tygodniu i waga stoi w miejscu. Moja zasada to nie poddawać się. Są chwile, że człowiek błądzi. Pokusy są i będą zawsze, ale najważniejsze, żeby w odpowiednim momencie wrócić na odpowiednie tory.