Alicja Kisiel

wtorek, 12/04/2011

Alicja Kisiel schudła 24 kg

Alicja Kisiel przed procesem

Alicja Kisiel ma 48 lat, mieszka w Świdniku i pracuje w przedszkolu jako nauczycielka. Ma dwóch synów nastolatków. Gdy zaczynała się odchudzać, ważyła 78, 7 kg przy wzroście 163 cm. Schudła 24 kilogramy w 8 miesięcy i już jest wyprowadzona z diety.

Swoją przygodę z odchudzaniem rozpoczęłam na początku stycznia 2010 r., chociaż myślałam o tym dużo wcześniej. Ta decyzja dojrzewała we mnie aż 7 lat. Bezpośrednim powodem jej realizacji było to, iż w przeciągu dwóch tygodni przytyłam dwa kilogramy. Kiedy stanęłam na wagę i zobaczyłam na wyświetlaczu prawie 80 kilogramów, postanowiłam coś z tym w końcu zrobić.

O Centrum Odchudzania dowiedziałam się z Kuriera Lubelskiego. Od początku istnienia akcji Chudniesz ? Wygrywasz- Zdrowie śledziłam efekty odchudzania pilotów i nie dowierzałam, że można tyle schudnąć. Ważąc prawie 80 kilogramów czułam się fatalnie. Miałam bardzo złe wyniki badań, szczególnie cholesterolu i trójglicerydów. Nawet niewielki wysiłek powodował, że bardzo się męczyłam i pociłam a do tego wszystkiego coraz większe były problemy z kupnem garderoby w moim rozmiarze.

W ciągu 8 miesięcy schudłam 24 kilogramy, a do tego ubyło mi 17 cm w tali i 16 w biodrach. Muszę przyznać, że wcale nie było trudno osiągnąć ten wynik, bo widziałam tu w Centrum Odchudzania inne osoby, często tęższe ode mnie, które pod okiem pana Konrada Gacy traciły zbędne kilogramy i to mnie bardzo motywowało, dawało poczucie, że ja też sobie poradzę. Faktycznie, poradziłam sobie bez problemu.

Uważam, że tutaj łatwiej osiągnąć sukces, bo jest ruch, odpowiednio dobrana dieta i grupa, która motywuje. Chudniemy tu razem i wszyscy mamy ten sam problem ? otyłość. Teraz czuję się fantastycznie i wszystkie wyniki badań są już prawidłowe. Z przyjemnością wchodzę do sklepu i kupuję to, co mi się podoba. Przed udziałem w akcji nosiłam rozmiar 48-50, aktualnie 38-40.

Od czterech miesięcy jestem już wyprowadzona z diety i utrzymuję wagę. Zmieniłam tryb życia, pokochałam ruch. Rodzina, znajomi, podziwiają moją wytrwałość i życzą mi tego, abym nie wróciła do  początkowej wagi. Jestem pewna, że tak będzie, bo tu w Centrum Odchudzania dzięki Panu Konradowi Gacy poznałam prawidłowe zasady żywieniowe. Ich stosowanie już na stałe pozwala mi zachować szczupłą sylwetkę. Wszystkim polecam akcję Chudniesz ? Wygrywasz Zdrowie, bo jest to profesjonalne i skuteczne odchudzanie pod kontrolą specjalistów.