Andrzej Kabasiński

czwartek, 3/03/2011

Andrzej Kabasiński schudł 41 kg

Andrzej Kabasiński przed procesem

Andrzej Kabasiński ma 25 lat i mieszka w Lublinie. Waga początkowa, z jaką przyszedł do Centrum Odchudzania Konrada Gacy, to ponad 138 kg. W ciągu 4 miesięcy schudł 41 kg i waży obecnie 97 kg

O akcji Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie wiedziałem od dłuższego czasu, jednak zawsze uważałem, że to nie dla mnie. Miesiące leciały, a kilogramów przybywało. Fast foods, duża ilość słodyczy i słodzone napoje gazowane zrobiły swoje. Przy wadze 138 kg zaczynałem czuć ból w plecach oraz kolanach, nie wspominając już o ciągłym uczuciu senności. Dużym problemem były również zakupy, a raczej brak rozmiarów spodni, koszul czy T-shirtów.

W pewnym momencie stwierdziłem, że muszę podjąć odpowiednie kroki ku odchudzaniu. Wiedziałem, co nieco, o akcji pana Konrada Gacy, jednak potrzebowałem zasięgnąć wiedzy na stronie internetowej. Dodatkowo zmotywowały mnie metamorfozy uczestników akcji Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie, do których teraz dołączyłem. Pierwszym krokiem w moim odchudzaniu było spotkanie informacyjne, które przekonało mnie, na 100 % że jest to odpowiednie miejsce dla mnie.

Kolejne kroki to już same sukcesy, pierwszy tydzień odchudzania to spadek wagi o 8 kg, następne tygodnie to całkowite stosowanie się do diety i oczywiście treningi, które owocowały świetnymi wynikami. Atmosfera panująca w Centrum Odchudzania Konrada Gacy jest świetna, cała kadra tam pracująca to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

Znikły moje dotychczasowe dolegliwości w plecach i kolanach, odciążyłem kręgosłup i stawy ze zbędnych kilogramów, czuje się bez nich rewelacyjnie.  Waga, którą obrałem sobie za swój cel, to 92/90 kg. Pozostało mi jeszcze 5/7 kg, jest to już dla mnie przyjemna formalność.