Anna Smorawska

sobota, 15/08/2015

Anna Smorawska schudła 57,9 kg

Anna Smorawska przed procesem

Całe życia byłam otyła, od dzieciństwa. Dodatkowo w 2010 roku zaczęły się moje problemy z tarczycą. Po raz pierwszy poroniłam ciążę, a potem następną i… kolejną, aż doszło do sześciu. Byłam załamana. W trakcie leczenia i szukania przyczyn moich problemów, okazało się, że choruję na trombofilię. To przez tę chorobę krwi pojawiły się moje trudności z zajściem w ciążę i utrzymaniem jej. Rozpoczęłam terapię lekami sterydowymi i hormonalnymi. I wtedy pojawiły się dodatkowe kilogramy.

Przez problemy z zajściem w ciążę i utrzymaniem jej zachorowałam na depresję. Dodatkowo uwidoczniły się insulinoodporność, niedokrwistość złośliwa i choroba Hashimoto. Brałam leki i przybierałam na wadze. Brakowało tylko problemów w pracy, ale i one niebawem się nadeszły. Mój organizm miał dość! Rozchorowałam się na całej linii i skończyłam w łóżku na zwolnieniu lekarskim. Tkwiąc w bezsilności, przypadkiem obejrzałam w telewizji wywiad ze znaną osobą, która zrzuciła bardzo dużo kilogramów, stosując dietę Konrada Gacy. Weszłam na stronę gacasystem.pl, by dowiedzieć się więcej, chociaż zawahałam, czy warto? Dopiero za namową męża postanowiłam spróbować.

Już po pierwszym miesiącu schudłam ok. 11,5 kg! To było bardzo dużo; spodziewałam się, że schudnę 5 kg, a tu taki sukces! Kiedy rozpoczynałam dietę, podczas pierwszej konsultacji, ekspertka uprzedziła mnie, że mogę tyle schudnąć już w ciągu pierwszego miesiąca jej stosowania . Nie dowierzałam, jak to możliwe?! Ale to była prawda! Bardzo mnie to zmotywowało do dalszego działania, by zmienić swoje życie na lepsze.

Kolejnym krokiem był udział w warsztatach motywacyjnych, które bardzo mi pomogły. Dodatkowo każdego wieczoru o godz. 21.00 zasiadałam przed komputerem, wchodziłam na forum grupy Gacowiczów i pisałam raporty z tego, co osiągnęłam w ciągu dnia. Dzieliłam się z innymi, na ile procent w danym dniu zaliczyłam dietę, masaż lub trening… Wystawiałam sobie publiczną cenzurkę. Nagle inne osoby zaczęły przyłączać się do mnie! Dodawały swoje raporty z przebiegu dnia. Jak ktoś poległ – wszyscy go wspierali! Takie wzajemnie podnoszenie się „na duchu” bardzo motywuje, jesteśmy jak jedna wielka rodzina. I dodam, że nasze przyjaźnie wirtualne przerodziły się w realne. Spotykamy się na zjazdach, gdzie się lepiej poznajemy, choć przecież tak dużo o sobie wiemy z Internetu. Członkami grupy są również nasi motywatorzy i eksperci pracujący w GACA CENTRUM. Oni komentują nasze wypowiedzi i to nas to bardzo motywuje.

Przed rozpoczęciem diety bałam się wysiłku fizycznego. Przez pierwszy miesiąc pociłam się i męczyłam podczas treningów. Teraz mam świetną kondycję! Przetańczyłam całą noc sylwestrową. Po raz pierwszy w życiu. Obawiałam się także braku soli w diecie, ale… jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że jedzenie bez soli ma inny, lepszy smak. Po prostu swój własny. Posolone dania smakują tak samo, czyli są… słone. Dzięki diecie poznałam nowe przyprawy, których wcześniej nie używałam i dzięki którym nauczyłam się wydobywać smak z potraw.

Odkąd rozpoczęłam odchudzanie z GACA SYSTEM online, zmieniło się cała moje życie. Niedoceniana wcześniej osoba przeobraziła się w nowo narodzoną, szczęśliwą kobietę. Moje życie nabrało barw – zaczęto mnie szanować. Całe życie byłam gruba, zakompleksiona, nieatrakcyjna, wciąż krytykowana. I nagle zaproponowano mi udział w sesji zdjęciowej, a potem udział w wyborach Miss Gacowiczek. Nie mogę uwierzyć, że dostaję takie propozycje! Wcześniej byłam wycofana i zakompleksiona, a teraz zmieniłam podejście do samej siebie. Wystarczył fakt, że inni zaczęli mnie doceniać i motywować. Tak, jak to zrobił mój ekspert, który przeprowadził mnie przez cały proces odchudzania GACA SYSTEM.

Mój syn niedawno powiedział: „Mamo, jestem z ciebie dumny, żaden chłopak w klasie nie ma mamy z tytułem miss!”. Zapomniałam o mojej depresji, znalazłam nową pracę, bo skończyłam już z poprzednim życiem. Jestem teraz pełna dobrej, nowej energii życiowej! Zaczynam od nowa na każdym polu – nowa praca, piękniejszy wygląd, lepsze zdrowie, nowi przyjaciele z grona Gacowiczów i… nowe ciuchy! Rozmiar 52/54 zamieniłam na 38! No i poprawiły się relacje w małżeństwie. Pokonałam depresję, zaczęłam dostrzegać w sobie kobietę, która w końcu powinna cieszyć się życiem. Wcześniej myślałam, że moje życie się już kończy, ale pokonałam w sobie to czarnowidztwo, bo…. nagle wszystko się zmieniło. Otworzyło się przede mną nowe życie.

Teraz wiem, że decyzja podjęta za namową męża okazała się dla mnie zbawienna. Warto było kliknąć opcję „załóż konto” na portalu gacasystem.pl, a potem wejść w ten proces, który oferuje GACA SYSTEM. Warto ślepo zaufać systemowi – wtedy się uda.