Barbara Balicka

poniedziałek, 7/02/2011

Barbara Balicka schudła 23 kg

Barbara Balicka przed procesem

Barbara Balicka mieszka w Płoskim niedaleko Zamościa z mężem i córeczkami – 5 i 6 – latką. Ma 31 lat. Gdy zaczynała się odchudzać to przy wzroście 152 cm ważyła 74 kilogramy a teraz 51.  Schudła 23 kilogramy w 5 miesięcy i jest już wyprowadzona z diety.

Gdy wychodziłam za mąż to ważyłam 49, 5 kilograma. Przez 10 lat przybyło mi prawie 25 i bardzo mi to przeszkadzało. Wstydziłam się swojego wyglądu i bardzo źle znosiłam to psychicznie. Chciałam podobać się sobie, ale też mężowi. Nie raz odchudzałam się sama. W końcu wszelkie diety przestały działać.

Myślałam, że już mi nic nie pomoże.Na szczęście okazało się, że pod okiem p. Konrada Gacy było to możliwe. Pozbycie się nadwagi było ważne również ze względu na to, że choruję na reumatoidalne zapalenie stawów (RZS). Eksperymentalne leczenie w klinice w Lublinie plus spadek wagi i poprawa kondycji dały rewelacyjne rezultaty.

Teraz czuję się fantastycznie, tak jakbym znów miała 18 lat.  Czasem jednak ze względu na chorobę trudno mi wykonać niektóre ćwiczenia, ale zawsze wtedy trenerzy pokazują mi jak mogę zrobić to inaczej lub jakim innym ćwiczeniem zastąpić i za to bardzo im dziękuję.

Schudłam 23 kilogramy w 5 miesięcy. Ja się cieszę, cieszy się mój mąż. Mama – jak to zwykle mamy – martwi się, że już za dużo schudłam. Córeczki, którymi obecnie opiekuję się pytają jak długo jeszcze, będę tu przyjeżdżała, bo do tej pory byłam przez 24 godziny tylko dla nich a teraz 3 razy w tygodniu, gdy mąż wraca z pracy to ja wyjeżdżam na trening.  One są jeszcze małe i nie rozumieją, że robię to również dla nich, żeby jak najdłużej to możliwe miały zdrową i sprawną mamę.

Te wyjazdy do Centrum Odchudzania Konrada Gacy są dla mnie bardzo ważne. Tu jest fantastyczna atmosfera i zawsze wychodzę stąd jak nowo narodzona. Przez cały czas, gdy się odchudzałam stosowałam idealnie zalecenia pana Konrada  i do niego mam największe zaufanie.  Obecnie jestem już wyprowadzona z diety. Nadal ćwiczę, stosuję 6 żelaznych reguł, które otrzymałam na zakończenie odchudzania. Waga stoi w miejscu a ja wierzę, że dzięki ćwiczeniom i ciągłej aktywności tak zostanie już na stałe.