sobota, 12/09/2009

Beata Gliwka schudła 46 kg

Beata Gliwka PRZED

Odkąd pamiętam, próbowałam się odchudzać. Kolejne diety przynosiły efekt, ale nikły i krótkotrwały. O akcji „Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie” dowiedziałam się z Kuriera Lubelskiego. Długo zastanawiałam się, czy powinnam w niej wziąć udział; w końcu 12 października postanowiłam zrobić sobie prezent urodzinowy i zgłosiłam się do akcji.

Była to jedna z najważniejszych decyzji w moim życiu. Od początku odchudzania ani trening ani dieta nie były dla mnie problemem. Stosowałam się idealnie do zaleceń trenera głównego Konrada Gacy i z tygodnia na tydzień traciłam zbędne kilogramy. Zaczęłam się sobie podobać i coraz lepiej czuć się psychicznie i fizycznie. Teraz zamiast rozmiaru 52 noszę rozmiar 36, zamiast 103 kilogramy ważę 58.

Jestem pełna energii i optymizmu. Ja nigdy w swoim życiu nie byłam szczupła. Dopiero z trenerem głównym Konradem Gacą i całą jego ekipą udało mi się to osiągnąć. Swoim przykładem chciałabym zachęcić wszystkich do udziału w akcji „Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie”. Chciałabym, żeby wam wszystkim udało się wyjść z otyłości i zmienić swoje życie, tak jak mnie się to udało.

Zobacz film opowiadający o metamorfozie Beaty Gliwki!