Elżbieta Mikulska

środa, 14/07/2010

Elżbieta Mikulska schudła 60 kg

Elżbieta Mikulska przed procesem

Dziesięć miesięcy temu ważyłam 117,5 kilograma przy wzroście 163 cm. Miałam olbrzymie problemy ze zdrowiem: nadciśnienie, serce, tarczyca a do tego problemy z poruszaniem się i okropny wygląd. Próbowałam wszelkich możliwych diet, ale niestety były nieskuteczne. Jeśli zrzuciłam 10 kilogramów to 15 lub 20 przybrałam. To było błędne koło. Obecnie ważę 61 kilogramów. Schudłam 56 kilogramów w ciągu 10 miesięcy.

Po miesiącu odchudzania odstawiłam wszystkie leki. Teraz nie mam już żadnych problemów zdrowotnych- tylko ochotę na życie. A to życie to zupełnie inne życie. Mam fantastyczne samopoczucie, zmieniłam sposób myślenia i tak ogólnie nastawienie do życia.

Przyjście tu do Centrum Odchudzania Konrada Gacy to było najlepsze, co mogłam zrobić. Najtrudniejszy do pokonania był pierwszy krok. Wyobrażałam sobie, że przychodzą tu tylko osoby młode wysportowane, że tu jest rewia mody, a okazało się, że są tu osoby takie same jak ja z różnymi, ale i bardzo podobnymi do moich problemami.

A do tego kadra, która jest naprawdę wspaniała. We wszystkim pomaga, informuje. Na każdym kroku czuje się tu w klubie życzliwość. Przychodzę tu z przyjemnością i traktuję to miejsce jak drugi dom. Schudłam, bo konsekwentnie stosowałam się do zasad programu odchudzającego pana Gacy.

Ćwiczyłam i stosowałam dietę. Ciągle wszystkim powtarzam, że należy tego programu przestrzegać, być konsekwentnym i potrafić powiedzieć nie a wtedy sukces murowany. Teraz jestem już wyprowadzana z diety. Swoim przykładem chcę wszystkim pokazać, że każdą otyłość można pokonać. Dostałam wiele dobra od pana Konrada Gacy i całej kadry i chcę tym dzielić się z innymi. Chcę, żeby inni poczuli się tak jak ja teraz się czuję. Uważam, że człowiek nie może zachować tego tylko dla siebie.

Ośrodek, który stworzył pan Konrad Gaca w Lublinie, jest unikalny na skalę Polski i nie tylko, bo przecież odchudzają się tu osoby również z za zagranicy. I nie jest tak, że schudło tu tylko kilka osób, ale setki zgubiły tu tony tłuszczu, zyskując zdrowie i poprawiając, jakość swojego życia. Dlatego staram się wyjść z tym, co osiągnęłam do ludzi, być wśród tych ludzi i promować ten program, żeby jak najwięcej osób mogło z niego korzystać i odmienić swoje życie.