poniedziałek, 1/04/2019

Elżbieta Nowak schudła 42 kg

Odchudzanie to moja przygoda !

Elżbieta Nowak ma 43 lata i mieszka w Zamościu. Z wykształcenia jest socjologiem, a zawodowo zajmuje sprawami administracyjno-biurowymi. Do zamojskiego ośrodka odchudzania przyszła w 2012 roku jako otyła i ważąca ponad 100 kg mama trójki dzieci.  Schudła 42 kg w niecały rok, została I Wicemiss Gacowiczek na III Międzynarodowym Zlocie w 2017 roku w Kazimierzu Dolnym i od blisko 6 lat utrzymuje formę fit!

Na odchudzanie wg. metody Konrada Gacy zdecydowałam przede wszystkim ze względu na mój stan zdrowia. Miałam dopiero 36 lat, a na nadciśnienie leczyłam się już od 1,5 roku i bardzo dokuczał mi kręgosłup a wraz z upływem czasu przybywało mi kolejnych kilogramów i problemów zdrowotnych.  Brakowało mi energii i sił. Mój organizm rozstrajał się coraz bardziej. Wielokrotnie próbowałam odchudzić się różnymi sposobami, ale bez efektów. Pozostawiona sama sobie czułam, że otyłość mnie pokonuje!

Na szczęście dowiedziałam się od znajomej z pracy o Gaca System.  W tamtym momencie byłam już tak zdeterminowana, że gdy trafiłam na pierwsze konsultacje,  to nad niczym się nie zastanawiałam i o nic nie pytałam a zalecenia, które tam dostawałam, były dla mnie jak recepta – od przestrzegania gramatur i ilości oraz czasu posiłków, po picie wody, ćwiczenia i właściwy odpoczynek.

Ja po prostu zaufałam, bo wiedziałam, że sama sobie nigdy z otyłością nie poradzę! Podczas odchudzania uświadomiłam sobie też, jakie w przeszłości popełniałam błędy żywieniowe, skąd wzięła się moja otyłość i związane z nią choroby i poznałam zasady zdrowego stylu życia.

Otoczona dużym wsparciem rodziny i teamu z zamojskiego ośrodka zrzuciłam 42 kg w przeciągu 10 m-cy i teraz wiem, że  to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.  A nawet więcej, bo z  perspektywy czasu z całą stanowczością mogę powiedzieć, że odchudzanie w Gaca System to była przygoda mojego życia! Bo jak nazwać chociażby start mamy trójki dzieci w wyborach miss Gacowiczek zakończony zdobyciem tytułu  I Wicemiss Gacowiczek. Wrażenia z tych wyborów na długo pozostaną w mojej pamięci.  Dla mnie to wyjątkowy dzień pełen emocji, uznania i wielka nagroda za wkład pracy, jaki włożyłam w odchudzanie oraz utrzymania formy fit.

Od zakończenia odchudzania minęło już blisko 6 lat, a ja cały czas utrzymuję formę i jestem pełna energii. Pokochałam sport i zdrowy styl życia. Najbliżsi cieszą się  z mojej metamorfozy, bo zyskałam na zdrowiu i zmianie wyglądu, a dzieci mówią, że jestem dla nich wzorem. Wspólnie, aktywnie spędzamy czas wolny, a moja otyłość to już przeszłość!

Chociaż od zakończenia odchudzania minęły już lata, to ja cały czas wracam do książek i artykułów prasowych pana Konrada Gacy, a zamieszczone tam przepisy kulinarne chętnie wykorzystuję dla urozmaicenia domowej kuchni, przy pełnej akceptacji rodziny. Cieszy mnie to bardzo, bo chciałabym ustrzec moich najbliższych przed błędami żywieniowymi, które ja popełniłam, a docelowo chorobami, z którymi musiałam się zmagać.

Jak utrzymać formę po odchudzaniu?

To nic trudnego, a opinia, że trzeba być ciągle na diecie, żeby nie przytyć, to mit. Wystarczy stosować rozsądne zasady żywieniowe, które przekazywane są na konsultacjach i nie zaniechać systematycznej aktywności fizycznej. To nie jest ograniczenie tylko styl życia i ta prosta zasada działa, a ja jestem tego przykładem.

Teraz jestem szczęśliwa i czuję się atrakcyjną kobietą. Udowodniłam sobie i innym, że po urodzeniu nawet trójki dzieci można trwale zredukować zbędne kilogramy, odzyskać zdrowie, sylwetkę, dobre samopoczucie, a  rozmiar 54 zamienić na 36/38. Udało mi się zapanować nad otyłością, i teraz nic mnie już nie ogranicza… Polecam Gaca System!