Małgorzata Łukowska

poniedziałek, 12/04/2010

Małgorzata Łukowska schudła 36 kg

Małgorzata Łukowska przed procesem

– Każdy wiek jest dobry, żeby zacząć o siebie dbać – mówi Małgorzata Łukowska. – Wreszcie, po latach, pomyślałam o sobie i o swoim zdrowiu. Mam 55 lat i jestem prawnikiem. Mieszkam i pracuję w Zamościu.

W kwietniu 2009 roku ważyłam 120 kilogramów. Zaplanowałam sobie, że schudnę do 80 kilogramów. Do tej pory schudłam 36, czyli jeszcze 4 kilogramy zostały mi do zrzucenia. Stosując się do zasad programu odchudzającego pana Konrada Gacy, jestem pewna, że to bez problemu się uda.

Gdy ważyłam 120 kilogramów, miałam nadciśnienie i brałam już od dłuższego czasu tabletki, które po 2 miesiącach odchudzania lekarz mi odstawił. Niedawno robiłam sobie badania i wszystkie wyniki są w normie a to wszystko dzięki diecie i ćwiczeniom. Jak nie przyjdę do Centrum Odchudzania na ćwiczenia przez dzień albo dwa, to brakuje mi czegoś. Wszyscy bardzo pozytywnie odbierają tę moją metamorfozę, a najbardziej to chyba cieszy się moja córka, która od dawna mobilizowała mnie do odchudzania.

Samopoczucie mam zdecydowanie lepsze. Nawet nie ma co porównywać! Kondycja też zdecydowanie mi się poprawiła. Kiedyś jak miałam wejść na 2 piętro, to musiałam potem usiąść, odsapnąć, wytrzeć pot, a teraz wychodzę na 2, 3, 4 piętro bez problemu. W końcu zaczęłam normalnie funkcjonować. Wszystkim zdecydowanie polecam to miejsce!