Marta Ziemińska-Smyk

niedziela, 11/04/2010

Marta Ziemińska-Smyk schudła 36 kg

Marta Ziemińska-Smyk przed procesem

Marta Ziemińska-Smyk ma 44 lata. Mieszka pod Zamościem. Jest nauczycielem akademickim na Wydziale Nauk Rolniczych Lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Zamościu. – Do Centrum Odchudzania Konrada Gacy przyszłam po świętach, w kwietniu 2009 roku – mówi pani Marta. – Ważyłam wtedy 108 kg. Bardzo szybko męczyłam się, miałam lekkie nadciśnienie, czasami dokuczała mi wątroba.

W ciągu niecałego roku schudłam 36 kilogramów i teraz jestem jak nowo narodzona. Mam więcej siły i energii życiowej, inaczej patrzę na świat. Od miesiąca jestem już wyprowadzana z diety i mogę sobie pozwolić na trochę „normalniejsze” jedzenie. Inaczej też komponuję posiłki dla siebie i rodziny. Przez cały ten czas ćwiczyłam, stosowałam się ściśle do zaleceń pana Konrada Gacy, wspomagając odchudzanie suplementami roślinnymi.

I udało się. Wielu znajomych mnie nie poznaje i pyta, skąd ta zmiana. Wszystkich gorąco zachęcam do przyjścia tutaj. Tu, w Centrum Odchudzania Konrada Gacy panuje miła i przyjacielska atmosfera. W grupie inaczej się ćwiczy. Jest większa motywacja, a tym samym lepsze efekty naszych starań.