Monika Radomska

środa, 6/02/2019

Monika Radomska schudła 12 kg

Schudłam i nauczyłam się zdrowo żyć!

Monika Radomska ma 35 lat i pracuje w firmie informatycznej. W Gaca Centrum w Lublinie schudła ponad 12 kg, zyskując świetną figurę, ale też wiedzę, w jaki sposób utrzymać wagę i zdrowo żyć po odchudzaniu.

Gdy trafiłam do Gaca Centrum w Lublinie, ważyłam 66 kg przy wzroście 160 cm i może nie była to jakaś znacząca nadwaga, jednak czułam się źle z tymi dodatkowymi kilogramami. Podejmowałam wprawdzie próby odchudzania, ale to były bardziej głodówki, czy tzw. oczyszczania organizmu, co nie przynosiło jakichś większych efektów.

Na studiach ważyłam 55-56 kg. Po rozpoczęciu pracy zmieniłam tryb życia na siedzący. Było mniej ruchu i mniej aktywności. Wszystko było niby normalnie, ale miałam świadomość, że obecny stan nie zmierza w dobrym kierunku. Coraz trudniej było mi kontrolować wagę, która z wiekiem systematycznie rosła i dlatego moim głównym i długofalowym celem było nauczenie się jak jeść i jak ćwiczyć, żeby zdrowiej i aktywniej żyć. Chodziło mi o to, żeby zrzucić 10 kg i utrzymać wagę przez zdrowy styl życia. Bardziej świadomy i aktywny. Chciałam do swojego życia wprowadzić sport, żeby dojść do momentu, że mogę jeść więcej, ale aktywność jest już w moim stylu życia tak zakorzeniona, że mogę sobie na to pozwolić.

Odchudzanie zaczęłam w sierpniu 2017 roku. Moje otoczenie bardzo szybko zauważyło zmianę, bo już po pierwszych 2 tygodniach moja waga spadła z 65 na 62 kg.

Cały proces odchudzania w Gaca System był kompletny i poukładany i dlatego nie było to trudne, ani pod kątem ćwiczeń ani diety.  Wszystko było tak dobrane, że moje myśli były odciągnięte od jedzenia i skupione na innych rzeczach. Ważne było też wsparcie oraz podkręcanie motywacji w gorszych momentach. To wszystko razem wzięte spowodowało, że  – w odróżnieniu od poprzednich prób odchudzania, podczas których brakowało mi samozaparcia, żeby wytrwać – osiągnęłam cel.

Teraz jestem już po wyprowadzeniu z diety. Nadal ćwiczę, i zdrowo się odżywiam, korzystając z wiedzy, którą zyskałam podczas procesu odchudzania.