Renata Gęśla

wtorek, 12/04/2011

Renata Gęśla schudła 23 kg

Renata Gęśla przed procesem

Renata Gęśla ma 37 lat. Mieszka w Zamościu. Prowadzi razem z mężem firmę handlową. W ciągu 5 miesięcy schudła 23 kilogramy. – Gdy ważyłam 92 kilogramy to ciągle miałam zawroty głowy. Mogłam leżeć w łóżku nawet 2 tygodnie – wspomina.

Kupiłam sobie laptopa do pracy w łóżku i byłam przekonana, że tak już będzie wyglądało moje życie. Lekarstwa, które zażywałam, biorą z reguły ludzie w podeszłym wieku.

Nigdy wcześniej się nie odchudzałam i nie do końca wierzyłam, że schudnę. Okazało się, że było to całkiem proste. Wystarczyło nic nie kombinować, robić to, co zalecał pan Konrad Gaca. Szybko ustępujące dolegliwości i coraz lepszy wygląd i samopoczucie motywowały i nadal motywują: wcześniej do zrzucania kilogramów, a teraz do utrzymania wagi.

Obecnie zostałam już wyprowadzona z diety, a waga bez problemu utrzymuje się w ustalonych granicach. Ćwiczę 3 razy w zw tygodniu, przestrzegam zasad żywieniowych i jestem przekonana, że to wystarczy, żeby kilogramy nie wróciły. Wszystkich niezdecydowanych zachęcam, bo to jest prostsze, niż by się wydawało.