środa, 20/08/2014

Renata Zelik schudła 52 kg

Renata Zelik przed procesem

Już jako nastolatka byłam większa od rówieśników, a po ciąży moja waga zdecydowanie wzrosła i wahała się w granicach setki. Stosowałam wiele diet, lecz efekty były różne i krótkotrwałe. Skutek zawsze ten sam – parę kilogramów do przodu. Czego ja już nie próbowałam? Półtora roku temu moja sytuacja zdrowotna była po prostu tragiczna. W wieku 45 lat moje stawy nie chciały mnie nosić, a na kręgosłup miałam mieć operację. Groziła mi też cukrzyca, nadciśnienie. Poddałam się, byłam bardzo sfrustrowaną i smutną osobą.

W styczniu 2013 przeczytałam wywiad z panem Konradem Gacą i zobaczyłam metamorfozy osób akcji „Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie”. Wiedziałam już, że to moja ogromna szansa. Dzisiaj wiem, że się nie myliłam. Nie wiem i nie chcę wiedzieć, jak wyglądałoby moje życie, gdybym z tej szansy nie skorzystała. Ostatecznie schudłam 52 kg.

Co mi dało odchudzanie z panem Konradem Gacą? Ano przede wszystkim zdrowie! Operacja okazała się być niepotrzebna, ciśnienie idealne, stawy przestały boleć, cukier i inne wyniki w normie. Z tego bardzo się cieszę, bo to był mój cel i wielka motywacja. Ale byłabym niesprawiedliwa, nie wspominając o mojej wizualnej i psychicznej przemianie. Teraz jestem osobą zorganizowaną i pełną energii, a ćwiczenia po prostu pokochałam. Nie dziwię się moim znajomym i sąsiadom że mnie nie poznają, ja sama widząc swoje odbicie w lustrze wciąż jeszcze siebie nie poznaję. Jest super! Dziękuję z całego serca panu Konradowi Gacy oraz całemu zespołowi GACA SYSTEM.