Elżbieta Nowak ma 41 lat i mieszka w Zamościu. Proces realizowała w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ. Schudła 42 kg. W obwodzie talii straciła 37 cm, w obwodzie bioder 28 cm, a w obwodzie ud 20 cm. Pani Elżbieta otrzymała tytuł I Wicemiss Gacowiczek 2017.

Pani Elżbieta jeszcze kilka lat temu ważyła ponad 100 kg. Do GACA CENTRUM w Zamościu trafiła jako otyła mama trojga dzieci. Dzięki mądremu odchudzaniu nie tylko pozbyła się 42 kg nadwagi, ale również odzyskała zdrowie i zgrabną sylwetkę. Pani Elżbieta już blisko 4 lata utrzymuje wagę, pokochała sport, polubiła kuchnię fit i świetnie się czuje. Wróciła też do rozmiarów ubrań z czasów liceum i udowodniła, że nawet po urodzeniu trójki dzieci można mieć płaski brzuch.

Elżbieta Nowak: I Wicemiss Gacowiczek 2017

Jakie są Pani wrażenia po przyznaniu tytułu I Wicemiss Gacowiczek 2017? Co dla Pani znaczy ten tytuł?

Wrażenia z wyborów na III Międzynarodowym Zlocie Gacowiczów w Kazimierzu Dolnym na długo pozostaną w mojej pamięci. Dla mnie był to wyjątkowy dzień pełen emocji i uznania. Tytuł I Wicemiss Gacowiczek 2017 jest dla mnie wielką nagrodą za wkład pracy, jaki włożyłam podczas realizacji procesu odchudzania.

Przestrzeganie mądrych zasad pana Konrada po zakończonym procesie redukcji wagi przekuło się w sukces! Udowodniłam sama sobie i innym, że kobiety po urodzeniu trójki dzieci są w stanie schudnąć (-42 kg), odzyskać sylwetkę (wymienić garderobę z rozmiaru 54 na 36) oraz pogodę ducha. Zostałam doceniona za 4-letnią postawę fit.

Prosimy o kilka słów o Konradzie Gacy.

Konrad Gaca to niezwykły człowiek pełen pasji o wielkiej wiedzy, który opracował kompleksowy program GACA SYSTEM dla osób mających problemy z nadwagą i otyłością. Rzucił wyzwanie chorobie XXI wieku. Odchudził tysiące ludzi, przywrócił im zdrowie i wiarę w siebie. Ja również mam szczęście należeć do grona tych osób.

Spotkania, które prowadzi pan Konrad, są wielką motywacją, uzmysławiają, że możemy zrobić coś dla siebie i dla innych. Motywację, mądre wiadomości i sprawdzone metody potrafi przelać również na papier w postaci wydanych ciekawych książek i artykułów, mobilizując ludzi do zdrowego stylu życia.

Pan Konrad to człowiek o wielkim sercu pomagający także dzieciom z rzadkimi chorobami. To założyciel fundacji pomagającej tym najmniejszym, dając nadzieję na zdrowie i wsparcie dla ich rodzin.

Elżbieta Nowak: I Wicemiss Gacowiczek 2017

Jak mądre odchudzanie zmieniło Pani życie?

Moje odchudzanie to była jedna z ważniejszych decyzji, które podjęłam; aż nieprawdopodobne, jak dzięki niemu zmieniło się moje życie. Poprzez uczestnictwo w programie GACA SYSTEM zdobyłam wiele cennych wiadomości z zakresu zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Pomimo upływu 4 lat utrzymuję formę fit, jestem pełna energii, pokochałam sport i zdrowy styl życia. Dzieci mówią, że jestem dla nich wzorem. W swojej kuchni skrzętnie wykorzystuję wiadomości i przepisy zawarte w książkach pana Konrada. Najbliżsi cieszą się z mojej metamorfozy, bo zyskałam na zdrowiu i wyglądzie. Wspólnie, aktywnie spędzamy czas wolny, czuję się szczęśliwa, a moja otyłość to już przeszłość!

Dlaczego zdecydował się Pani na redukcję wagi? I jak ocenia Pani realizację tego zadania z programem GACA SYSTEM?

Na redukcję wagi zdecydowałam się z dwóch powodów. Pierwszym powodem był mój stan zdrowia. Dokuczliwe bóle kręgosłupa, nadciśnienie, które leczyłam już 1,5 roku oraz kolejne dolegliwości, które wraz ze wzrostem kilogramów coraz bardziej rozstrajały mój organizm.

Drugim powodem było to, że chciałam się odchudzać. Próbowałam wiele razy i różnymi sposobami schudnąć, ale bez rezultatów. Byłam pozostawiona sama sobie i nie potrafiłam poradzić sobie z narastającym problemem. Upływający czas nie sprzyjał mojemu zdrowiu. Stawałam się coraz bardziej otyłą, bez energii mamą i pełną kompleksów kobietą.

Cieszę się, że natrafiłam na profesjonalny program GACA SYSTEM, zaufałam i w pełni stosowałam się do zaleceń żywieniowych i treningowych. Dziękuję bliskim i całemu zamojskiemu team-owi za wsparcie i serce. Dziś mogę powiedzieć, że udało mi się zapanować nad otyłością!

Elżbieta Nowak: I Wicemiss Gacowiczek 2017

(Autorem ostatniego zdjęcia jest pan Jerzy Janiszewski)