Aktywnie, na sportowo, ale i zgodnie z tradycją – tak w miniony piątek świętowaliśmy Andrzejki w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ. Podczas tego wyjątkowego, pełnego magii wieczoru nie mogło zabraknąć więc tradycyjnych andrzejkowych wróżb i przepowiedni.

W miniony piątek w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ odbyły się Fit Andrzejki połączone z dniem otwartym ośrodka. Wszystkie osoby, które odwiedziły tego dnia zamojskie centrum mogły nie tylko poćwiczyć pod okiem trenerów i poznać ośrodek, ale również wziąć udział w tradycyjnych andrzejkowych wróżbach.

Fit Andrzejki w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ były doskonałą okazja do tego, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i spędzić ten pełen wróżb i magii wieczór aktywnie i w wyjątkowym towarzystwie znajomych oraz innych Gacowiczów.

Uczestnicy andrzejkowej zabawy chętnie brali udział w laniu woskiem przez klucz i losowali andrzejkowe przepowiednie oraz.. atrakcyjne nagrody. Była to nie tylko doskonała okazja do świetnej zabawy, ale również do tego, aby z przymrożeniem oka dowiedzieć się, co szykuje dla nich los…