Ostatnie dni wakacji to idealny czas na zdrowy wypoczynek w niezwykłym miejscu, takim jak GACA Fit HOTEL w urokliwym Kazimierzu Dolnym! Autorski hotel Konrada Gacy zaprasza wszystkich, którym zależy na zdrowiu, relaksie i wspaniałych wakacyjnych wspomnieniach!


Ostatni tydzień tegorocznych wakacji to doskonały moment na skorzystanie z wyjątkowej oferty GACA Fit HOTEL i „naładowanie akumulatorów” przed wrześniowym powrotem do pracy, obowiązków i codziennych zajęć. GACA Fit HOTEL to miejsce znane z tego, że pozwala nie tylko na aktywny i wartościowy wypoczynek, ale także oferuje wyjątkową, smaczną kuchnię fit oraz możliwość zadbania o swoje zdrowie i motywację!  • „GACA RELAX” – dla odpoczynku i kulinarnych, zdrowych doznań!

Osobom, które szukają niestandardowej formy zdrowej rekreacji, proponujemy ofertę „Gaca Relax”. To pakiet, dzięki któremu można wspaniale odpocząć, zainspirować się kuchnią fit i zatroszczyć się o siebie oraz o swoich bliskich.

Pakiet „Gaca Relax” zawiera m.in.: pobyt w komfortowym GACA Fit HOTEL, zdrowe, odżywcze i niezwykle smaczne wyżywienie na bazie kuchni fit Konrada Gacy (złożone z czterech posiłków dziennie), zestaw zabiegów kosmetycznych i masaży w strefie Wellness oraz 10-procentowy rabat na dodatkowe zabiegi, bezpłatną możliwość korzystania ze strefy wypoczynku (jacuzzi, dwie sauny, strefa wypoczynku), a także możliwość korzystania z sali cardio.

>>Po więcej informacji o pakiecie „Gaca Relax” i możliwość rezerwacji zapraszamy tutaj!<<


  • „DLA GACOWICZÓW” – wczasy bez wychodzenia z procesu odchudzania!

Osobom, które realizują właśnie proces odchudzania GACA SYSTEM, GACA Fit HOTEL oferuje wyjątkową możliwość kontynuowania odchudzania, odpoczynku i motywacji w jednym!

Oferta „Dla Gacowiczów” zawiera m.in.: kontynuację diety realizowanej w ramach programu GACA SYSTEM (nie musisz przerywać swojej diety – przygotujemy dla Ciebie wszystkie posiłki, podczas gdy Ty aktywnie wypoczniesz!), możliwość korzystania z sali cardio, pobyt w komfortowym GACA Fit HOTEL, bezpłatną możliwość korzystania ze strefy SPA (jacuzzi, dwie sauny, strefa wypoczynku), 10-procentowy rabat na zabiegi, warsztat motywacyjno-edukacyjny z psychologiem – terapeutą GACA SYSTEM!

>>Po więcej informacji o pakiecie „Dla Gacowiczów” i możliwość rezerwacji zapraszamy tutaj!<<


Zapraszamy Państwa serdecznie i życzymy udanego wypoczynku!