Początek nowego roku to doskonały czas na wprowadzenie w życie postanowień, które mogą poprawić jakość naszego życia i umożliwić osiągnięcie wymarzonych celów? Jeżeli Twoim wyzwaniem na rok 2018 jest zadbanie o zdrowie i sylwetkę, nie czekaj i weź udział w zimowych wczasach odchudzających w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym. Na najbliższe zapraszamy już 14 stycznia oraz 11 lutego.

Do tej pory z inspirującej oferty wczasów odchudzających w GACA Fit HOTEL skorzystało łącznie już ponad 1000 osób! Liczby mówią same za siebie – uczestnicy turnusu redukują średnio od 3 do 5,5 kg, a ich obwody w tali i biodrach maleją nawet o 4,5 cm! Rekordziści zredukowali w czasie 8 dni turnusu nawet 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

Miss i Mister Gacowiczów 2017 w GACA Fit HOTEL

Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?
– mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,
– wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,
– poznasz tajniki programu Konrada Gacy,
– zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!

Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?
Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.

W programie pobytu są także:
– warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,
– warsztaty kulinarne i kosmetyczne,
– bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,
– „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

Masaż w GACA Fit HOTEL

Podczas pobytu w GACA Fit HOTEL nie zabraknie także okazji, by zwiedzić i jeszcze dokładniej poznać Kazimierz Dolny, który zimą prezentuje się wyjątkowo malowniczo. Kiedy spadnie śnieg, GACA Fit HOTEL otacza niemal bajkowa sceneria!

Zapisy na zimowe wczasy odchudzające trwają! Styczniowe wczasy odchudzające rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę 14 stycznia. Na kolejne zapraszamy 11 lutego. To będzie wyjątkowy początek roku 2018! Rezerwacji możesz dokonać na stronie: www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.gacafithotel.pl lub zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2.