26 kwietnia GACA SYSTEM zostało uhonorowane prestiżowymi nagrodami w ramach programu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” w kategorii dietetyka. Konrad Gaca odebrał odznaczenie na uroczystej Gali Finałowej zorganizowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W komisji zasiedli m.in. profesorowie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Łódzkiego.

Kapituła konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej składająca się z wielu osobistości świata medycznego, m.in. profesorów Uniwersytetów Medycznych z Warszawy i Śląska oraz Uniwersytetu Łódzkiego, a także z naukowców z branży zarządzania, uhonorowała w tym roku GACA SYSTEM jako firmę wyróżniającą się rzetelnością i najwyższym standardem świadczonych usług.

Wysoka jakość odchudzania

GACA SYSTEM zostało nagrodzone w kategorii „dietetyka”, a tym samym znalazło się w gronie laureatów z takimi przedstawicielami świata medycznego jak: Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu czy prestiżowa firma Synevo, które zostały nagrodzone w swoich kategoriach.

Doceniono cztery podstawowe założenia, na jakich opiera się GACA SYSTEM: troskę o potrzeby i dobre samopoczucie podopiecznych, dbałość o edukację w kwestii kształtowania nowych nawyków żywieniowych, odpowiedzialność za bezpieczeństwo pacjentów podczas odchudzania oraz naukę dyscypliny, czyli wyznaczanie jasnych reguł, które prowadzą wprost do założonego celu. Podkreślono także, że GACA SYSTEM to solidne podwaliny kompetencyjno-merytoryczne, które dają pacjentom pewność, że oddają swoje zdrowie w najlepsze, wykwalifikowane ręce. Certyfikat to także poświadczenie nowoczesnego podejścia do zarządzania i dynamicznego rozwoju firmy.

– Jestem dumny z tego wyróżnienia, to nagroda dla całego naszego zespołu. Od lat dokładamy starań, by odchudzającym się w GACA SYSTEM zapewnić wysoką jakość w ochronie zdrowia, dlatego ten certyfikat szczególnie nas cieszy – mówi Konrad Gaca.

Grand Quality

Uzyskanie certyfikatu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” to nie jedyna nagroda dla GACA SYSTEM na tegorocznej gali. Dodatkowo firmie przyznano także certyfikat nadzwyczajny „Grand Quality”, który świadczy o największej liczbie punktów na liście rankingowej wśród certyfikowanych placówek w danym roku.

Charakter zmagań konkursowych

Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych. Służą one przede wszystkim budowie zaufania u pacjentów i współpracowników oraz pomagają skutecznie promować się na rynku ochronę zdrowia. Dzięki temu pacjenci zyskują jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i są pewni profesjonalizmu osób, w których ręce oddają swoje zdrowie.

Decyzję w sprawie przyznania wyróżnienia podejmuje kapituła złożona z wybitnych naukowców środowiska medycznego, wśród których znaleźć można m.in. profesorów Śląskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Łódzkiego. To zaszczytne grono uzupełniają także wysokiej klasy specjaliści reprezentujący nauki o zarządzaniu, a także praktycy certyfikowanych audytorów systemów zarządzania jakością. Ocena została dokonana za pomocą wnikliwego, 3-etapowego audytu.