„Od ponad 12 lat skutecznie dbam o zdrowie Polaków. Teraz chcę przekazać tę wiedzę Tobie! Zapraszam Cię na specjalne spotkanie, które osobiście poprowadzę już w najbliższą środę, 20 września o godz.19:00 w GACA CENTRUM GDAŃSK przy ul. Żabi Kruk 16 – wstęp wolny”.

>>Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają. Zapraszamy!<<

– Chcę zainspirować Cię do mądrego życia i odzyskania zdrowia. Dzięki unikalnym metodom przeze mnie opracowanym już tysiące Polaków odzyskało zdrowie i szczupłą sylwetkę, a także wigor i entuzjazm. Jeśli tego właśnie pragniesz, to spotkanie jest idealnie dla Ciebie! – zapowiada Konrad Gaca.

Co zyskasz, przychodząc na spotkanie:
– poznasz bliżej naszą metodę odchudzania oraz jej efekty,
– usłyszysz najciekawsze fakty i mity dotyczące odchudzania,
zmotywujemy Cię na dobry start,
– spotkasz osoby, które osiągnęły sukces i schudły: Monikę Seredyn – Turowską (-65 kg) oraz Rafała Ziberowskiego (-46 kg).


SCHUDNIJ PO WAKACJACH Z KONRADEM GACĄ i skorzystaj ze specjalnej promocji NA DOBRY START 3 za 2!

Teraz w GACA SYSTEM, wybierając pakiet trzymiesięczny NA DOBRY START, zapłacisz za niego tyle, ile za pakiet dwumiesięczny. Tym samym otrzymasz jeden miesiąc odchudzania w prezencie! Szczegóły w recepcji GACA CENTRUM GDAŃSK.


Edukacja/ Motywacja z Konradem Gacą – specjalny blok edukacyjny dla pacjentów!

W najbliższą środę, 20 września o godz. 17:30 Konrad Gaca poprowadzi dla pacjentów GACA CENTRUM GDAŃSK specjalny blok edukacyjny poświęcony wyprowadzeniu z diety i zagadnieniom związanym z osiągnięciem celu wagowego. Szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia można uzyskać w recepcji GACA CENTRUM GDAŃSK. Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej o GACA CENTRUM GDAŃSK.