W środę, 23 sierpnia w GACA CENTRUM GDAŃSK Konrad Gaca poprowadził specjalny otwarty wykład motywacyjny pełen wiedzy, wielkich emocji, inspiracji i niezapomnianych wrażeń!

Tematami przewodnimi tego wyjątkowego spotkania były motywacja i inspiracja do zdrowego życia. Uczestnicy czwartkowego wykładu dowiedzieli się min.: czym jest Piramida Zdrowego Człowieka. Nie zabrakło wzruszeń i pozytywnych emocji.

Wykłady Konrada Gaca cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców, gdyż twórca GACA SYSTEM znany jest nie tylko ze swojej eksperckiej wiedzy, ale także z niezwykłej umiejętności motywowania uczestników spotkań do działania. Nic więc dziwnego, że wieczór motywacyjny Konrada Gacy w Gdańsku po raz kolejny przyciągnął wiele osób zainteresowanych tematyką zdrowego życia i potrzebujących impulsu do zmian.

Uczestnicy tego wyjątkowego spotkania poznali inspirujące historie osób, które dzięki Konradowi Gacy obudziły w sobie wojownika, postanowiły zawalczyć o nowe życie i schudły od 19 do nawet 75 kg, dzięki czemu dziś śmiało realizują swoje marzenia. Widzowie mieli okazję zobaczyć na własne oczy efekty wspaniałych metamorfoz: 15 – letniego Dawida Polańskiego (-42 kg), Marty Barszczewskiej (-75 kg) – II Wicemiss Gacowiczek 2016, Katarzyny Ciesielskiej (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczek 2017, Ewy Szymczak (-43 kg) – Finalistki Miss Gacowiczek 2017 oraz Barbary Tukendorf (-19,1 kg).

Konrad Gaca przedstawił publiczności także mieszkańców Pomorza: Ewę Medyńską (-45 kg), Alicję Kuksę (-40 kg) i Rafała Ziberowskiego (-46 kg), którzy dzięki mądremu odchudzaniu zapanowali nad otyłością i dziś jako inspiratorzy GACA SYSTEM motywują innych do walki o nowe życie.

Po spotkaniu wiele osób pozostało w ośrodku, aby porozmawiać z Konradem Gacą, zrobić pamiątkowe zdjęcie czy wziąć autograf.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wykładu w Gdańsku i zapraszamy na kolejne specjalne spotkanie motywacyjne z Konradem Gacą – najbliższe odbędzie się w środę, 30 sierpnia w Katowicach. Zapisy trwają!