Pani Hanna przez lata siedziała w domu i zajadała swoje kompleksy, co przekładało się na jej coraz wyższą wagę i problemy zdrowotne. Dzięki metodzie Konrada Gacy schudła już 87 kg, otworzyła się na ludzi i teraz spełnia swoje marzenia! Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym pani Hania opowiada o swojej wspaniałej przemianie!

Historia pani Hanny to doskonały przykład na to, jak wiele zmienia mądre odchudzanie. To bowiem nie tylko sposób na zyskanie szczupłej i pięknej sylwetki, ale też na pozytywną rewolucję w wielu dziedzinach życia.

Moje życie przed odchudzaniem to była jedna wielka monotonia – wspomina pani Hanna. – Wyglądało tak smutnie. Człowiek zamknięty w dużym ciele jest jednak ograniczony, nie ma czasu, chęci, ani energii i ochoty na spełnianie marzeń, które gdzieś tam w człowieku siedzą, nie ma niestety możliwości fizycznych – dodaje.

Pani Hanna przyznaje, że zanim zdecydowała się na systemowe odchudzanie metodą Konrada Gacy, próbowała wielu diet. Niestety te nieudane próby pogłębiały jedynie jej problem z otyłością, kończąc się efektem jo-jo.

Pani Hannie bardzo zależało więc nie tylko na mądrej redukcji kilogramów, ale także na utrzymaniu wypracowanej sylwetki. I to właśnie udaje się jej dzięki GACA SYSTEM! Proces odchudzania realizuje z sukcesem w GACA CENTRUM GDAŃSK. Do tej pory zredukowała już 87 kg, ale to nie koniec jej wspaniałej przygody!

Już teraz mądre odchudzanie pociągnęło za sobą kolejne pozytywne zmiany w życiu pani Hanny. – Nabrałam pewności siebie, otworzyłam się bardzo na ludzi, zaczęłam spełniać swoje marzenia i czerpać z życia garściami. Już nie byłam leniwą Hanią sprzed odchudzania, tylko pełną energii dziewczyną – mówi pani Hania.

Co jeszcze zmieniło się w jej życiu? Jakie marzenia chce i może wkrótce spełnić? M.in. tego dowiecie się z filmu z udziałem pani Hanny! Zapraszamy do jego obejrzenia!

Już w najbliższą środę, 17 stycznia, panią Hanię będzie można poznać osobiście podczas specjalnego wykładu motywacyjnego Konrada Gacy w GACA CENTRUM GDAŃSK!

Zapraszamy: http://www.gacasystem.pl/wyklad-gdansk/