Już 18 czerwca odbędzie się wielkie spotkanie Gacowiczów z całego świata. Wszystkich byłych i obecnych pacjentów serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, mnóstwo atrakcji i świetną zabawę!

Pierwszy Zlot, zorganizowany rok temu, zgromadził setki gości i zapisał się w pamięci wszystkich uczestników jako niezwykłe wydarzenie. Jesteśmy przekonani, że w tym roku uda nam się to powtórzyć!

Spotkamy się oczywiście w ośrodku GACA SPA w Kazimierzu Dolnym. Imprezę rozpoczniemy 18 czerwca o godz. 15.00. W programie jest wiele atrakcji, przede wszystkim plenerowych, dlatego zachęcamy do zabrania wygodnego stroju i do aktywnego uczestniczenia w nich. Tak samo, jak w ubiegłym roku, podczas Zlotu będziemy wybierać Miss i Mistera Gacowiczów. Zorganizujemy także karaoke i zabawę taneczną. Integracyjne zabawy pomogą wszystkim lepiej się poznać, a wspaniałe emocje będzie można uwieczniać, wykonując zdjęcia w fotobudce. Wieczorem obejrzymy zaś wspólnie pokaz sztucznych ogni.

b0f451554d9bbddb330864c100e8e243_15ac44

W czasie Zlotu odbędzie się także charytatywna aukcja na rzecz Maxa Świerkowskiego, pierwszego podopiecznego Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?”. Przypomnijmy: chłopiec urodził się z rzadką wadą genetyczną, z powodu której grozi mu utrata wzroku, a nawet życia. Może być jednak całkowicie wyleczony! Potrzeba na to 1,5 mln zł.

21f9f2a0efd88c244773fcb1745eb946_0db949

Jak jeszcze możesz pomóc Maxowi? Odwiedź stronę Fundacji i dowiedz się więcej!

Zapisy na Zlot już wystartowały!

Aby wziąć udział w tym niezwykłym, dorocznym spotkaniu Gacowiczów, należy zapisać się poprzez formularz zamieszczony na stronie:

www.zlot.gacasystem.pl

Na podany adres e-mail przesłany zostanie bilet uprawniający do udziału w tym wydarzeniu.

Do zobaczenia w GACA SPA!