W sobotę w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym odbył się III Międzynarodowy Zlot Gacowiczów 2017. Dobra zabawa, piękna okolica, kuchnia fit i wiele atrakcji – tak w skrócie można podsumować zlot. Podczas imprezy poznaliśmy wyniki konkursu na Miss i Mistera Gacowiczów 2017.

Od rana w GACA Fit HOTEL trwało wielkie święto. Duża część pacjentów przyjechała na zlot już poprzedniego dnia lub nawet kilka dni wcześniej. Gacowicze zjechali do Kazimierza Dolnego z różnych zakątków Polski: Gdańska, Katowic, Warszawy, Poznania, Bydgoszczy, Olsztyna, Lublina czy Wrocławia. Nie zabrakło jednak także gości, którzy przybyli aż z zagranicy: z Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, a nawet ze Stanów Zjednoczonych!

Była to doskonała okazja do integracji i spotkań z dawno niewidzianymi znajomymi. Powitalnym uściskom, uśmiechom, rozmowom i wspólnym zdjęciom nie było końca. Gacowiczom dopisywał dobry humor. Ze wszystkich stron dochodziły odgłosy ożywionych rozmów i żartów. Uczestnicy zlotu, korzystając ze sprzyjającej aury, chętnie spędzali wolny czas relaksując się na tarasie hotelu, gdzie były również serwowane smaczne potrawy w stylu fit: sałatki, grillowany kurczak czy kiełbaski.

„Jak zwykle jest tu uroczo, atmosfera bardzo sympatyczna. Spotkałam już mnóstwo znajomych. Lubię wracać do GACA Fit HOTEL, ponieważ się tu relaksuję. Przepiękny teren, jestem zachwycona tym miejscem” – mówi pani Leokadia Krawiec, nasza najstarsza wiekiem ale najmłodsza duchem Gacowiczka.

Przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy Gacowicze mogli wziąć udział w konkursach i grach na świeżym powietrzu, które proponowała gościom Weronika Małocha z GACA CENTRUM LUBLIN. Balony wodne, bule francuskie, a na koniec gra pt: „Najszybsze ręce GACA SYSTEM” – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Gacowicze chętnie brali udział w zabawach, w których do zdobycia były nagrody. Było dużo śmiechu i zabawy! Dużym zainteresowaniem cieszyła się także fotobudka, w której można było zrobić sobie zabawne zdjęcia.

O 19.00 rozpoczęła się część oficjalna zlotu, podczas której poznaliśmy zwycięzców konkursu na Miss i Mistera Gacowiczów 2017. Otwarcia spotkania dokonał Konrad Gaca powitany brawami przez uczestników; pogratulował wszystkim kandydatom do tytułów Miss i Mistera, którzy zaprezentowali się publiczności w strojach wieczorowych, charakteru, silnej woli i konsekwencji.

W tym roku Miss i Mister Gacowiczów 2017 zostali wybrani poprzez głosowanie SMS-owe. Każdy mógł wziąć w nim udział i oddać głos na swojego faworyta.

Następnie nadszedł czas na to, na co wszyscy czekali z niecierpliwością, czyli ogłoszenie wyników. Tegoroczną Miss Gacowiczek została Agnieszka Nagórska, a tytuł Mistera Gacowiczów 2017 powędrował do Jana Łokaja. Pani Agnieszka otrzymała nagrodę z rąk Sylwii Gołaś – Miss Gacowiczek 2016, a panu Janowi nagrodę wręczyła Anna Smorawska, Miss Gacowiczek 2015. Tegoroczni zwycięzcy realizowali proces za pośrednictwem platformy online. Pani Agnieszka schudła 46, 7 kg, a pan Jan zredukował w sumie ponad 64 kg.

Wyjątkowym akcentem tego wieczoru było wybranie Miss i Mistera Gacowiczów według Iwony Pavlović i Dominiki Tajner – Wiśniewskiej. W tym roku Miss Fitness Gacowiczów została wybrana przez Mike’a Sable – wiceprezydenta międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Personalnych PROPTA, a prywatnie wieloletniego przyjaciela Konrada Gacy. Tytuł trafił do Katarzyny Ciesielskiej.

Lista nagrodzonych w wyborach Miss i Mistera Gacowiczów 2017 oraz tytuły, które otrzymali:

Miss Gacowiczek 2017 – Agnieszka Nagórska
I Wicemiss Gacowiczek 2017 – Elżbieta Nowak
II Wicemiss Gacowiczek 2017 – Sylwia Andrzejewska
Miss Fitness Gacowiczek 2017 – Katarzyna Ciesielska
Miss Foto Gacowiczek 2017- Maryana Prokop
Miss Gacowiczek 2017 wg Iwony Pavlović – Katarzyna Rech
Miss Gacowiczek 2017 wg Dominiki Tajner – Wiśniewskiej – Beata Giedrojć

Mister Gacowiczów 2017 – Jan Łokaj
I Wicemister Gacowiczów 2017 – Stefan Białobrzycki
II Wicemister Gacowiczów 2017 – Wojciech Gęsicki
Mister Fitness Gacowiczów 2017 – Sebastian Ociepka
Mister Foto Gacowiczów 2017 – Adam Plusczyński
Mister Gacowiczów 2017 wg Iwony Pavlović – Sebastian Ociepka
Mister Gacowiczów 2017 wg Dominiki Tajner -Wiśniewskiej – Sebastian Ociepka

Kandydaci mieli także okazję, aby powiedzieć publiczności kilka słów. Panie Konradzie, dziękuję za nowe życie. Dzięki odchudzaniu odzyskałam kontrolę nad życiem. Życzę wszystkim, którzy są w procesie, aby nie popsuli swojej lepszej wersji i ciągle pracowali nad formą” – powiedziała Agnieszka Nagórska, Miss Gacowiczek 2017.

Tuż po ogłoszeniu wyników udało nam się porozmawiać z uczestnikami konkursu na Miss i Mistera Gacowiczów, którzy podzielili się z nami swoimi wrażeniami:

„Czy spodziewałem się wygranej? Nie do końca. Widziałem, że byłem na prowadzeniu do środy, dostawałem informacje od wielu moich znajomych, że cały czas oddają na mnie głosy, ale była taka niepewność. Nie nastawiałem się na wygraną. Jestem bardzo zadowolony, chociaż trochę zjadł mnie stres. Oczekiwanie na ogłoszenie wyników było bardzo emocjonujące”. /Jan Łokaj, Mister Gacowiczów 2017/

„Otrzymałam tytuł Miss Gacowiczek wg Iwony Pawlović. Jest to dla mnie duże wyróżnienie. Musiałam się bardzo pilnować, żeby nie popłynął mi makijaż. Pani Iwona to taki mój wzór. Od dziecka obserwowałam, jak sama tańczyła, jak uczyła tańczyć innych, także można powiedzieć, że otrzymałam nagrodę od swojej idolki. Jestem bardzo zadowolona. Dopiero teraz poczułam, że schodzi ze mnie napięcie”. /Katarzyna Rech, Miss Gacowiczek wg Iwony Pavlović/

„To dla mnie bardzo duże wyróżnienie, emocje są nie do opisania. Każda z nas tak naprawdę wygrała nowe życie, lżejsza o kilka kilogramów. Nie jest tak naprawdę ważne, czy straciłyśmy 5, 10 czy 40 kg. Najważniejsze, że zmieniłyśmy swoje życie. Dziękuję za to panu Konradowi Gacy”. /Elżbieta Nowak, I Wicemiss Gacowiczów 2017/

Po konkursie nadszedł czas na podziękowania, które rozpoczęła Iwona Pavlović. Tancerka wręczyła twórcy GACA SYSTEM wyjątkowy upominek – specjalną świecącą butelkę. „Niech światło Konrada świeci nam przez całe życie” – powiedziała.

Następnie Barbara Tukendorf, bohaterka filmu motywacyjnego „Motywacja. Siła marzeń”, podarowała Konradowi Gacy kilkumetrowy plakat ze swoimi zdjęciami m.in. tymi z filmu motywacyjnego czy metamorfozy i podziękowała za to, co udało jej się dzięki GACA SYSTEM osiągnąć. „To ma tylko 6 m długości, nie wiem, co to będzie w przyszłym roku” – powiedziała Gacowiczka.

Na koniec specjalne podziękowania dla Konrada Gacy i Marcina Gogłozy, w imieniu wszystkich Gacowiczów, przekazały Marzena Borecka i Jolanta Szklarska. „W Polsce mamy takie powiedzenie, że królowa jest tylko jedna. W GACA SYSTEM królów jest dwóch” – powiedziała pani Jolanta. Z ich rąk Konrad Gaca otrzymał album z fotograficzno – historycznym przekrojem swoich działań od 2004 roku, a Marcin Gogłoza dostał długopis ze spersonalizowanym grawerem (Marcin Gogłoza).

Po wyborach Gacowicze mogli spotkać się z Konradem Gacą, aby porozmawiać i zrobić wspólne zdjęcie. Oficjalną część zlotu zakończył pokaz sztucznych ogni. Po pokazie Gacowicze ruszyli na parkiet. Zabawa trwała do białego rana!

Dziękujemy za przybycie i stworzenie wspaniałej atmosfery! GACA SYSTEM to przede wszystkim wspaniali GACOWICZE!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze Zlotu.