W środę, 18 stycznia, Konrad Gaca i TVP 2 rozpoczynają kolejną edycję kampanii „Odchudzanie na śniadanie”. Tak jak do tej pory, widzowie będą mogli śledzić jej przebieg w nadawanym na żywo porannym programie „Pytanie na śniadanie”.

Po sukcesach trzech poprzednich edycji i półrocznej przerwie, „Odchudzanie na śniadanie” wraca na antenę. Wspaniałe rezultaty uczestników oraz ogromne zainteresowanie widzów nie pozostały bez odpowiedzi, dzięki czemu początek 2017 upłynie pod znakiem zdrowych środowych poranków.

Uczestnicy poprzednich edycji kampanii redukowali wagę dzięki programowi Konrada Gacy i pod jego opieką, a podczas wizyt w studiu „Pytania na śniadanie” systematycznie dzielili się swoimi postępami z widzami, . To jednak nie wszystko. Konrad Gaca przekazywał na antenie wiedzę oraz wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia, zarówno w zakresie żywienia, jak i treningów czy regeneracji.

Każda odsłona kampanii była dużym zastrzykiem motywacji dla wszystkich osób, które pracują nad swoją sylwetką dla poprawy zdrowia i wyglądu. „Odchudzanie na śniadanie” to także emocje i niecodzienne spotkania z gośćmi Konrada Gacy, którzy zakończyli już swoją przygodę z Mądrym Odchudzaniem i od dłuższego czasu cieszą się szczupłą sylwetką. Przez cały czas trwania programu twórca GACA SYSTEM odbierał telefony od widzów i udzielał odpowiedzi na ich pytania.

Jak będzie tym razem? Czy kampania będzie przebiegać w podobny sposób? Jaki będzie temat przewodni „Odchudzania na śniadanie” w 2017 roku?

Tego wszystkiego dowiecie się już w najbliższą środę w godzinach 8:00 – 10:55 na antenie TVP 2 i TVP Polonia. Możemy tylko zdradzić, że Konrad Gaca zapewni widzom jak zwykle dużo dobrych emocji i sporą dawkę motywacji, zarówno na antenie, jak i podczas dyżuru telefonicznego, który podsumuje na antenie ok. 10:40.

Do zobaczenia w środę!