ODCHUDZANIE Z GACA SYSTEM

Systemowe rozwiązanie, na które składają się: indywidualny program dietetyczny, plan treningowy i regeneracyjny oraz wsparcie motywacyjne.
KONSULTACJE Podczas procesu będziesz odbywać regularne konsultacje z wybranym terapeutą, który przeprowadzi Cię przez całą drogę, przekazując zalecenia oparte na skutecznym systemie odchudzania stworzonym przez Konrada Gacę.
WSPARCIE MOTYWACYJNE Nie jesteś sam! Nad każdym pacjentem czuwa Konsylium Medyczne GACA SYSTEM.
Jest także możliwość udziału w odbywających się cyklicznie warsztatach motywacyjnych z naszymi psychologami. Pacjenci zawsze mogą liczyć na wsparcie terapeutów oraz całego teamu GACA STUDIO.
PLAN ĆWICZEŃ Podczas procesu otrzymasz opracowany specjalnie dla Ciebie i dostosowany do Twoich potrzeb, indywidualny plan ćwiczeń.
PROGRAM DIETETYCZNY Dieta to jeden z filarów procesu, dlatego otrzymasz od nas indywidualnie dobrany program żywieniowy – dieta będzie przygotowywana dla Ciebie na każdy dzień i co 14 dni będziesz otrzymywać nowy zestaw przepisów.

Rozpocznij proces z GACA SYSTEM

Schudnij z nami raz, a dobrze!
PIERWSZY KROK Przyjdź na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ na której poznasz bliżej mądre odchudzanie Konrada Gacy i dowiesz się, jak wyglądają dieta i treningi w GACA SYSTEM. Po spotkaniu podejmiesz decyzję, czy chcesz z nami realizować proces odchudzania. GACA STUDIO KATOWICE
CH Załęże I piętro
ul. Bocheńskiego 69,
40-847 Katowice

Recepcja: +48 572 539 205
Infolina: +48 71 707 21 99
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
DRUGI KROK Wybierz pakiet odchudzający i zapisz się na konsultację z terapeutą GACA SYSTEM. Termin konsultacji możesz ustalić bezpośrednio
po bezpłatnej konsultacji.
Podczas każdej konsultacji z terapeutą GACA SYSTEM otrzymasz: indywidualnie dopasowany
program dietetyczny,
plan ćwiczeń
dostosowany do Twoich potrzeb,
wsparcie motywacyjne
pomocne w realizacji zaleceń.
Cena za pakiet - już od 266 zł - pakiet obejmuje pełne pokierowanie dietetyczne i treningowe na okres 28 dni.

Z nami schudniesz raz, a dobrze!

Każdego dnia jesteśmy gotowi na zmiany! Czego sobie dzisiaj odmówiłeś? Z czego jesteś dzisiaj dumny? Z czego zrezygnowałeś, żeby osiągnąć swój cel? Podejmij decyzję i odważ się zmienić swoje życie! Bez względu na to jakich efektów oczekujesz, najważniejszy jest początek. Twój czas zaczyna się TERAZ.

Decyzja o zmianie to pierwszy krok. Musi ją wspierać Twoja wytrwałość i konsekwencja. Czy odważysz się sięgnąć po swoje marzenia?

Idealny moment właśnie nadszedł – wykorzystaj go, by podjąć decyzję. Twoja siła doprowadzi Cię do początku nowej drogi – wraz z drugim krokiem odkryjesz życie pełne energii i witalności.

Poznaj rezultaty GACA SYSTEM

Przeczytaj historie osób podobnych do
Ciebie, które odniosły sukces w odchudzaniu.
Marta Borecka schudła z GACA SYSTEM 43kg Marzena Borecka schudła 43 kg (kliknij, aby poznać historię)
Włodek Krystek schudł z GACA SYSTEM 127kg Włodek Krystek schudł 127 kg (kliknij, aby poznać historię)
Anna Smorawska schudła z GACA SYSTEM 57,9kg Anna Smorawska schudła 57,9 kg (kliknij, aby poznać historię)
Jacek Nankiewicz schudł z GACA SYSTEM 25kg Jacek Nankiewicz schudł 25 kg (kliknij, aby poznać historię)
Elżbieta Kulczyńska schudła z GACA SYSTEM 30kg Beata Gliwka schudła 45 kg (kliknij, aby poznać historię)
Marzena Borecka schudła z GACA SYSTEM 43kg
Marzena Borecka schudła 43 kg

Któregoś dnia obejrzałam program „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”. Byłam pod jego ogromnym wrażeniem i to właśnie wtedy podjęłam decyzję, by zacząć się odchudzać. Ale zanim faktycznie do tego doszło, minęło jeszcze siedem miesięcy. Musiałam uporać się z lenistwem, poukładać sobie wszystko w głowie i przygotować się psychicznie do zmiany, która mnie czekała. Program rozpoczęłam ostatecznie w lipcu 2014 roku. W związku z tym, że mieszkam w Irlandii, zdecydowałam się odchudzać przez platformę odchudzania GACA SYSTEM on-line.

Czuję się teraz młodą, atrakcyjną i pewną siebie kobietą. Cieszę się, że nie zrezygnowałam z wyznaczonego celu, tylko dlatego, że osiągniecie go wymagało czasu. Polubiłam siłownię, zmieniłam złe nawyki żywieniowe. Mam więcej energii i chęci do życia. Wcześniej nie lubiłam się fotografować, a dzisiaj na zdjęciach jestem zawsze uśmiechnięta. Czuję, że mam nie tylko nowe ciało, ale zyskałam też wiarę w swoje możliwości.

Włodek Krystek schudł z GACA SYSTEM 127kg
Włodek Krystek schudł 127 kg

W marcu 2016 r. Włodek Krystek ważył prawie ćwierć tony i czekał, już tylko "na najgorsze". A miał, dla kogo żyć i chciał żyć. "Panie Konradzie – napisał – bardzo proszę Pana o pomoc. Ważę ok. 250 kg, ale dokładnie nie wiem ile. Mam problem z chodzeniem i spaniem. Jestem w wieku 35 lat i jeszcze życie przede mną..." W Gaca System w rok Włodek schudł ponad 100 kilogramów. "Dzięki redukcji wagi moje życie zmieniło się diametralnie" - mówi Włodek. "Kiedyś najprostsze czynności, takie jak wkładanie skarpetek czy jazda na rowerze sprawiały mi trudności. Dziś wykonuję je bez problemu" Obecnie Włodek jest zupełnie innym człowiekiem. Zdrowym, uśmiechniętym, mającym plany na przyszłość i pewność, że to, co sobie postanowi – z pewnością zrealizuje. Dziś czuje, że może wszystko.

Anna Smorawska schudła z GACA SYSTEM 57,9kg
Anna Smorawska schudła 57,9 kg

Całe życia byłam otyła, od dzieciństwa. Dodatkowo w 2010 roku zaczęły się moje problemy z tarczycą. Po raz pierwszy poroniłam ciążę, a potem następną i… kolejną, aż doszło do sześciu. Byłam załamana. W trakcie leczenia i szukania przyczyn moich problemów, okazało się, że choruję na trombofilię. To przez tę chorobę krwi pojawiły się moje trudności z zajściem w ciążę i utrzymaniem jej. Rozpoczęłam terapię lekami sterydowymi i hormonalnymi. I wtedy pojawiły się dodatkowe kilogramy. Już po pierwszym miesiącu schudłam ok. 11,5 kg! To było bardzo dużo, spodziewałam się, że schudnę 5 kg, a tu taki sukces! Kiedy rozpoczynałam dietę, podczas pierwszej konsultacji, ekspertka uprzedziła mnie, że mogę tyle schudnąć już w ciągu pierwszego miesiąca jej stosowania. Nie dowierzałam, jak to możliwe?! Ale to była prawda! Bardzo mnie to zmotywowało do dalszego działania, by zmienić swoje życie na lepsze.

Jacek Nankiewicz schudł z GACA SYSTEM 25kg
Jacek Nankiewicz schudł 25 kg

Gdy w wieku 29 lat trafiłem do GACA SYSTEM ważyłem prawie 100 kg i byłem naprawdę schorowany. Proces odchudzania trwał w moim przypadku około pięciu miesięcy. W tym czasie schudłem 25 kg. Dało to ponad 20 cm mniej w pasie! Już po 2,5 tygodnia ciśnienie miałem idealnie w normie, a po dwóch miesiącach wszystkie badania wręcz podręcznikowe. Sama dieta nie dałaby takiego efektu. Musiałem także systematycznie ćwiczyć i robiłem to z przyjemnością. Teraz nie mam już żadnych problemów z ciśnieniem i sercem i co ważne nie pocę się już tak jak kiedyś. Cieszę się naprawdę doskonałym zdrowiem i świetną kondycją.

Beata Gliwka schudła z GACA SYSTEM 45kg
Beata Gliwka schudła 45 kg

Odkąd pamiętam, próbowałam się odchudzać. Kolejne diety przynosiły efekt, ale nikły i krótkotrwały. O akcji „Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie” dowiedziałam się z Kuriera Lubelskiego. Długo zastanawiałam się, czy powinnam w niej wziąć udział; w końcu 12 października postanowiłam zrobić sobie prezent urodzinowy i zgłosiłam się do akcji.

Była to jedna z najważniejszych decyzji w moim życiu. Od początku odchudzania ani trening ani dieta nie były dla mnie problemem. Stosowałam się idealnie do zaleceń trenera głównego Konrada Gacy i z tygodnia na tydzień traciłam zbędne kilogramy. Zaczęłam się sobie podobać i coraz lepiej czuć się psychicznie i fizycznie. Teraz zamiast rozmiaru 52 noszę rozmiar 36, zamiast 103 kilogramy ważę 58.

KATOWICE

To proste - umów się na bezpłatną konsultację i poznaj metodę, która zmieni Twoje życie!
Opowiemy Ci wszystko i zmotywujemy do działania! Nie czekaj, zacznij działać!
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
GACA STUDIO
KATOWICE
CH Załęże I piętro
ul. Bocheńskiego 69,
40-847 Katowice
Recepcja: +48 572 539 205
Infolina: +48 71 707 21 99
recepcja.katowice@gacasystem.pl   strona ośrodka
GACA CENTRUM KATOWICE godziny otwarcia poniedziałek-piątek:  8:00-22:00 | sobota:  8:00-15:00

- autobusem linii 70 do przystanku Załęże Bocheńskiego przy Centrum Handlowym Załęże;
- tramwajem linii 20,40,43 do przystanku Załęże Dwór. GACA STUDIO mieści się 550 m (ok.7 minut drogi) od przystanku;
- PKP - do stacji Katowice Załęże. GACA STUDIO mieści się 250 m (ok.3 min drogi) od przystanku;
- samochodem - skorzystaj bezpłatnie z wygodnego parkingu przy budynku.