Pan Jan Łokaj ma 31 lat i mieszka we Wrocławiu. Proces realizował za pośrednictwem platformy online. Schudł 64 kg. Jego obwód talii zmniejszył się o 56 cm, bioder o 38 cm, a ud o 31 cm. Pan Jan otrzymał tytuł Mistera Gacowiczów 2017.

Pan Jan jeszcze ponad rok temu był cięższy o 64 kg i czuł się źle sam ze sobą. Jego motywacją do rozpoczęcia odchudzania było zdrowie i malutka córeczka. Nie chciał, aby jego dziecko miało grubego tatę, którego się wstydzi i z którym nie może się bawić. Przygodę z mądrym odchudzaniem rozpoczął od „Startera Motywacyjnego” w GACA Fit HOTEL. Następnie realizował proces za pośrednictwem platformy online. Teraz już nie nosi spodni w rozmiarze 76, tylko 34. Zamiast rozmiaru 3XL nosi S.

Jakie są Pana wrażenia po przyznaniu tytułu Mistera Gacowiczów 2017? Co dla Pana znaczy ten tytuł?
Bardzo się cieszę z wygranej, wrażenia są bardzo pozytywne. Nie spodziewałem się, że tyle osób będzie chciało na mnie zagłosować. Moimi konkurentami byli naprawdę wspaniali zawodnicy. To wszystko dotarło do mnie dopiero w niedzielę wieczorem, gdy wróciłem już do domu. Przyszła mi taka refleksja, że po raz pierwszy wygrałem coś w konkursie, który był całkowicie niezależny ode mnie. Wygrana jest dla mnie zwieńczeniem ciężkiej pracy, którą wykonałem. Ukoronowaniem tego, co wydarzyło się przez ostatni rok w moim życiu i taką swoistą nagrodą, nie tylko dla mnie, ale również dla całej mojej rodziny i osób, które wspierały mnie w przemianie. Gratulacjom nie było końca. W tym wszystkim najważniejsze jest jednak to, że wygrałem sam ze sobą, zmieniając swoje życie – teraz przede mną kolejny etap, utrzymać efekt, pracować nad sobą i nie spoczął na laurach.
Prosimy o kilka słów o Konradzie Gacy.
Pan Konrad to dla mnie osoba, dzięki której zawalczyłem o siebie i osiągnąłem cel, mój mentor i inspirator. Jest dla mnie wzorem do naśladowania, jak dążyć do zdrowego i sportowego wyglądu. Pan Konrad pomaga innym w realizacji marzeń o szczupłej sylwetce. Udowadnia, że każdy może zawalczyć o siebie i zmienić coś w swoim życiu bez względu na to, czy ma 20, 50 czy 80 lat. Spotkania z panem Konradem są zawsze budujące i dają motywację do działania bez względu na to, na jakim etapie procesu się jest. Bije od niego bardzo pozytywna energia, zaraża swoją pasją, jest bardzo pozytywną osobą.

 

Jak zmieniło Pana życie mądre odchudzanie?
Teraz czuję, że żyję, nic mnie już nie ogranicza. Mogę wybrać się na długi spacer czy na wycieczkę. Nie muszę się już martwić tym, że zabraknie mi sił. Mogę bawić się z córeczką, biegać za nią, obserwować jak rośnie. Mogę podejmować nowe wyzwania i sprawdzać się na różnych płaszczyznach. Przed GACA SYSTEM podejmowałem wiele prób odchudzania, które zawsze kończyły się fiaskiem. Teraz czuję, że mogę wszystko.
Dlaczego zdecydował się Pan na redukcję wagi? I jak ocenia Pan realizację tego zadania z programem GACA SYSTEM?
Moją główną motywacją do rozpoczęcia procesu odchudzania było zdrowie i malutka córeczka. Nie chciałem, aby moje dziecko miało grubego tatę. Nie chciałem także, aby moi bliscy musieli się wstydzić tego, jak wyglądam. Kiedy zacząłem poważnie myśleć o zmianie, czułem się naprawdę źle ze sobą. Ważyłem już wtedy ponad 130 kg i zupełnie nie podobało mi się to, co widziałem w lustrze. Przestałem akceptować siebie w tamtej postaci, a dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu coraz bardziej się nasilał. Aktywność malała, a z nią radość i optymizm. Na moim przykładzie widać, że proces GACA SYSTEM jest naprawdę skuteczny. Wystarczy tylko w 100% trzymać się zaleceń.

>>Pełna metamorfoza pana Jana Łokaja<<