Jesień to czas, który kojarzy się z wyciszeniem, spadkiem aktywności, ospałością. Wcale nie musi jednak taka być! Tej jesieni Konrad Gaca zaplanował dwie premiery swoich publikacji, dzięki którym działanie i energia nie opuszczą Was przynajmniej przez kolejny rok!

28 września został wydany specjalny terminarz motywacyjny Konrada Gacy na 2017 rok. Twórca GACA SYSTEM na ok. 400 stronach pomaga znaleźć i pielęgnować motywację do ważnych życiowych przedsięwzięć. Nieprzypadkowy jest też tytuł publikacji: „Rytm zdrowego życia”, ponieważ właśnie zdrowie oraz osobiste sukcesy, w które wpisuje się spełnianie marzeń, Konrad Gaca uważa ze szczególnie cenne w życiu każdego człowieka.

Podobnie jak ostatnie książki terminarz ukazał się nakładem Burda Media i obecnie jest do nabycia we wszystkich ośrodkach GACA CENTRUM, w hotelu GACA SPA, a także w naszym sklepie internetowym. Można go również znaleźć w empikach.

Już wkrótce, bo 26 października, do sprzedaży trafi zupełnie nowa publikacja Konrada Gacy: „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”! Tym razem jest to książka poświęcona w całości różnym aspektom motywacji, walki o siebie i poszukiwaniu energii do działania. „Obudź w sobie wojownika” to opowieść o drodze na szczyt własnych możliwości. To autorska metoda motywacji i osiągania sukcesów na każdym polu.

"Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji" - książka Konrada Gacy

O szczegółach dotyczących tego wydania będziemy jeszcze informować.

Potrzebujesz więcej motywacji? Zobaczy wyjątkowe filmy motywacyjne Konrada Gacy.