Dziś mogę robić takie rzeczy, o których kiedyś mogłam tylko pomarzyć – mówi pani Joanna Smolińska, która dzięki metodzie Konrada Gacy odchudziła się o 65 kilogramów! Polecamy nowy film, w którym pani Joanna opowiada o swojej wspaniałej metamorfozie.


Moje życie przed odchudzaniem wyglądało w zasadzie.. smutno. Nic się nie działo, nic nie robiłam z sobą – wspomina pani Joanna, która w ciąży przytyła ponad 40 kg i te dodatkowe kilogramy zostały z nią na dłużej.

Kiedy po wielu nieudanych dietach z efektem jo-jo, postawiła na skuteczną metodę Konrada Gacy, w jej życiu dokonała się prawdziwa rewolucja!

Praktycznie wszystko się zmieniło w moim życiu po odchudzaniu. Jestem zupełnie nową osobą, narodziłam się tak naprawdę na nowo. Czuję się zdrowo i sprawnie – tłumaczy nasza bohaterka.

Pani Joanna czuje się też bardziej kobieca, a jej zakupy w sklepach z ubraniami wyglądają teraz zupełnie inaczej. Jak? Tego dowiecie się z nowego filmu, którego jest bohaterką. Zapraszamy do oglądania!


Trenujmy, pracujmy nad sobą! Nie odkładajmy tego na później!

Tym bardziej, że jeszcze do końca grudnia można skorzystać z bardzo korzystnej oferty voucherów na odchudzanie z GACA SYSTEM w świątecznej promocji 3 za 2!

Voucher można kupić teraz, a zrealizować go już w styczniu. W sam raz, by rozpocząć odchudzanie w Nowym Roku!

>>Ofertę voucherów można znaleźć w sklepie GACA SYSTEM online. Polecamy!<<