Katowicki ośrodek Konrada Gacy przygotowuje się do startu! Wszystkich mieszkańców Górnego Śląska serdecznie zapraszamy na dni otwarte GACA CENTRUM, które odbędą się już 14-15 stycznia. Osobom, które chcą zagwarantować sobie miejsce w ośrodku i rozpocząć proces odchudzania zaraz po jego otwarciu, przypominamy również o kończącej się niebawem przedsprzedaży pakietów.

Ośrodek GACA CENTRUM KATOWICE (przy ul. Baildona 66) można także zobaczyć jeszcze przed dniami otwartymi. W GACA CENTRUM KATOWICE od 2 stycznia będziemy czekać na Ciebie codziennie. Zapraszamy do odwiedzin od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 oraz 16.00-20.00, a w sobotę i niedzielę od 8.00 do 14.00.

GACA CENTRUM KATOWICE to miejsce, które zostało zaprojektowane z myślą o osobach chcących skutecznie zredukować wagę. Pacjenci będą tutaj mieli do dyspozycji m.in. sale wyposażone w najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń, komfortowe pokoje przeznaczone do cyklicznych konsultacji, czy gabinety oferujące masaże i profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne. Nad osobami realizującymi w ośrodku terapię otyłości i nadwagi czuwać będzie profesjonalnie przygotowany zespół, składający się m.in. z terapeutów GACA SYSTEM, trenerów i pracowników recepcji.

Z uwagi na duże zainteresowanie ośrodkiem nie mamy jednak pewności, czy będziemy w stanie zapewnić w nim wystarczającą ilość miejsc dla wszystkich chętnych osób. Dlatego uruchomiliśmy przedsprzedaż pakietów do GACA CENTRUM KATOWICE. Osoby, które skorzystają z tej specjalnej, limitowanej oferty, zagwarantują sobie miejsce w nowym ośrodku i możliwość rozpoczęcia procesu redukcji wagi zaraz po jego otwarciu. Zatem jeśli chcesz skorzystać z przedsprzedaży, nie zwlekaj i wejdź na www.katowice.gacasystem.pl.

Na wielkie otwarcie ośrodka zapraszamy natomiast w dniach 14-15 stycznia (sobota-niedziela). W ramach dni otwartych, GACA CENTRUM KATOWICE będzie do dyspozycji przez cały weekend – od godz. 9.00 do 20.00. To wspaniałą okazja, by zwiedzić ośrodek, poznać jego zespół i zapytać o wszystkie kwestie związane z terapią otyłości i nadwagi. Osoby, które zabiorą ze sobą strój oraz obuwie sportowe, będą także mogły odbyć bezpłatny, próbny trening.

Ponadto, w czasie dni otwartych, czyli w sobotę i niedzielę o godz. 16.00, odbędą się spotkania wprowadzające dla przyszłych pacjentów. Udział w nich to pierwszy, niezbędny element programu GACA SYSTEM, a także wspaniały zastrzyk motywacji i wiedzy o procesie redukcji wagi. Aby zapisać się na spotkanie, >>kliknij tutaj<<.