To już 1,5 roku, od kiedy GACA CENTRUM GDAŃSK niesie pomoc mieszkańcom Pomorza zmagającym się z problemem otyłości i nadwagi. Przez ten czas pomogliśmy już wielu osobom w powrocie do zdrowia i odzyskaniu życia pełnego energii i witalności.

Każdy zredukowany kilogram Gacowiczów z GACA CENTRUM GDAŃSK to dla nas powód do ogromnej radości i dumy. Cieszymy się, że możemy być świadkami ich wspaniałych metamorfoz i pozytywnych zmian, które zachodzą w ich życiu dzięki redukcji wagi. Dlatego dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami ich osiągnięciami.

Od początku funkcjonowania GACA CENTRUM GDAŃSK, czyli od października 2016 roku, nasi pacjenci zredukowali w sumie ponad 10 tys. kilogramów. W obwodzie talii stracili łącznie 8723,5 cm, a w biodrach 7313,5 cm.

Jeśli chodzi o spadek kilogramów w ośrodku w Gdańsku, to rekordzistą jest pan Maciej, który schudł już blisko 104 kg. Wśród pań największym spadkiem kilogramów może pochwalić się pani Hanna z redukcją 84,6 kg.

Gacowiczom serdecznie gratulujemy sukcesów w mądrym odchudzaniu, odzyskiwaniu zdrowia, budowaniu formy i spełnianiu marzeń oraz trzymamy kciuki za ich dalsze działania.

Zapraszamy do GACA CENTRUM GDAŃSK!