Katarzyna Ciesielska ma 32 lata i mieszka w Piasecznie pod Warszawą. Proces realizowała w GACA CENTRUM URSYNÓW. Schudła 43 kg. Jej obwód talii zmniejszył się o 42 cm, bioder o 29 cm, a ud o 19 cm. Pani Katarzyna otrzymała tytuł Miss Fitness Gacowiczek 2017.

Pani Kasia jako osoba otyła była wycofana z życia towarzyskiego i miała niskie poczucie własnej wartości. Dziś to już przeszłość! Pani Kasia zawalczyła o zdrowie i formę. Teraz z radością i werwą towarzyszy swojej córce w zabawach, jeździe na rolkach, rowerze czy pływaniu, o czym wcześniej tylko marzyła. To nie wszystko! Wspaniała forma pozwoliła jej na realizację kolejnego marzenia – pani Kasia jest od niedawna trenerką! Podoba się sobie, wzrosło jej poczucie własnej wartości i jest najszczęśliwszą mamą na świecie. Po prostu lubi być fit!

Jakie są Pani wrażenia po przyznaniu tytułu Miss Fitness Gacowiczek 2017? Co dla Pani znaczy ten tytuł?
Tytuł Miss Fitness jest dla mnie największą nagrodą, o jakiej jeszcze niedawno mogłam tylko marzyć. Jako osoba otyła – ważąca prawie 100 kg – nie byłam w stanie przebiec 100 m, próbując nauczyć córkę jazdy na rowerze bez bocznych kółek. Dzięki GACA SYSTEM pokochałam aktywność fizyczną do tego stopnia, że każdy trening to dla mnie prawdziwa przyjemność, zyskałam nową pasję, której wynik został doceniony najwyższą dla mnie nagrodą – tytułem Miss Fitness. Daje mi to wspaniałe poczucie, że „praca” którą wykonałam i marzenia, które się po drodze zrodziły, idą w dobrym kierunku.
Dodatkowym zaszczytem było odebranie nagrody od samego Michaela Sable, osoby, która pracowała z championami amerykańskiej kulturystyki, który moją przemianę podsumował jako fenomenalną, a sylwetkę jako bardzo profesjonalną.
Radość sprawia mi też fakt, że córka jest ze mnie dumna i już teraz jako mała dziewczynka marzy, żeby iść w ślady mamy, a wolnego czasu nie spędza już przed komputerem, tylko na różnych zabawach związanych z aktywnością fizyczną. Ciągle przed lustrem przymierza moją szarfę i robi sobie w niej zdjęcia.
Czy teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek? – pytają trenerzy – koledzy z pracy. Nie, teraz z nową energią i zdwojoną siłą ruszam na treningi i zamierzam spełniać kolejne marzenia!

Proszę o kilka słów o Konradzie Gacy.
Konrad Gaca, jako twórca GACA SYSTEM, jest dla mnie wybitnym ekspertem nie tylko w temacie odchudzania, ale w każdej dziedzinie życia. Stworzony przez Niego program jest dla mnie niepodważalnie najlepszy, a wiem co mówię, gdyż całe życie byłam na przeróżnych dietach, a moja waga nigdy wcześniej nie spadała tak spektakularnie, utrzymując przy tym idealną formę i zdrowie.
To od początku mój autorytet jeśli chodzi o treningi – wspaniały wojownik pełen pasji, ambicji i wytrwałości. Zawsze motywował nas pacjentów swoimi słowami i wpisami, zagrzewając do walki i nie pozostawiając samym sobie. Jego wykłady i wspaniałe publikacje były i nadal są dla mnie pomocne nie tylko podczas realizacji procesu, ale także i w życiu codziennym. Od nowa nauczył mnie marzyć i wierzyć, że jeśli czegoś bardzo chcemy, to wszystko jesteśmy w stanie osiągnąć, czego idealnym przykładem jest tytuł Miss Fitness Gacowiczek 2017. Konrad Gaca to człowiek sukcesu, który nigdy nie dał tego po sobie poznać – serdeczny, uśmiechnięty, „zarażający” optymizmem i chęcią zmiany w kierunku zdrowego, lepszego życia.

Jak zmieniło Pani życie mądre odchudzanie?
Obecnie moje życie w niczym nie przypomina tego sprzed czasów odchudzania. Ospała, otyła kobieta wstydząca się wyjść z domu zmieniła się w fit mamę, której nie straszne żadne wyzwanie. Pewna siebie, odważna silniejsza nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, otwarta – spełniająca się jako mama i kobieta – doskonale czująca się w swoim ciele. To właśnie nowa ja!
Wzbogacona o wiedzę jak mądrze jeść: jak łączyć produkty i o jakich porach dnia najlepiej je spożywać, jak jeść regularnie, jak wybierać te produkty o korzystniejszym indeksie glikemicznym itp. Naprawdę warto przejść proces do końca, dotrwać do wyprowadzenia z diety, które jest niezwykle istotne i potem bez obaw, ale z nowymi wskazówkami jeść to, co najbardziej lubimy.
Nie wyobrażam sobie też życia bez treningów, które wprawiają mnie w dobry nastrój, dodają energii i dają uczucie spełnienia. Aktywne zabawy z córką to teraz wspaniały, niezastąpiony czas, a nie kara. I pomyśleć, że w wieku 30 lat byłam w sanatorium w powodu bólu kręgosłupa i kolan! Tak, to wszystko brzmi tak nieprawdopodobnie, a jednak! Z GACA SYSTEM wszystko jest możliwe!

Dlaczego zdecydowała się Pani na redukcję wagi? I jak ocenia Pan realizację tego zadania z programem GACA SYSTEM?
Do GACA SYSTEM zapisałam się dla mojej jedynej córeczki, która wtedy była w zerówce. W wieku 6. lat dzieci zaczynają myśleć o nauce jazdy na rowerze, rolkach, chcą pływać i aktywnie spędzać czas. Niestety, moja waga nie pozwalała mi uczestniczyć w tych zabawach, a bardzo tego pragnęłam. Nie mogłam też pozwolić, by przez moją otyłość zamknęła się w domu przed komputerem. W dodatku zauważyłam, że zaczęła brać zły przykład odnoście odżywiania – popcorn do bajek, słodycze na plac zabaw i słodkie napoje były codziennością. Musiałam coś z tym zrobić.
Obecnie z radością razem przygotowujemy kolorowe kanapki i sałatki, kroimy warzywa, owoce, robimy lemoniadę, lody z jogurtów, a nawet kleimy pestki i orzeszki miodem 🙂 Zdrowe odżywianie może być świetną zabawą!
Żadna aktywność fizyczna nam nie straszna – próbujemy wszystkiego, na co mamy ochotę: rolki, skakanka, hulajnoga, pływanie, nurkowanie, jazda konna, łyżwy… Kiedyś wesołe miasteczka omijałam z daleka- był to dla mnie wielki stres i wstyd, gdyż nie mieściłam się do wagoników! Teraz szalejmy zawsze i wszędzie!!! Dzięki zredukowanej wadze i odchudzaniu GACA SYSTEM stwierdzam po raz pierwszy w życiu – świadomie i szczerze – czuje się spełniona i szczęśliwa!!!

Pełna metamorfoza pani Katarzyny Ciesielskiej: http://www.gacasystem.pl/efekt-wizualny/katarzyna-ciesielska/

Autorem zdjęcia 3 i 4 jest pan Jerzy Janiszewski.