To będzie niezapomniane święto dzieci! Już w sobotę 3 czerwca zapraszamy wszystkich milusińskich wraz z opiekunami przed GACA CENTRUM KATOWICE, by wspólnie z Konradem Gacą bawić się i jednocześnie pomagać najmłodszym podczas Charytatywnego Pikniku z okazji Dnia Dziecka! Czeka na Was wiele atrakcji!

Festyn wystartuje o godz. 15.00 na parkingu przy ul. Baildona 66. O dobrą zabawę zadba tego dnia team GACA CENTRUM KATOWICE!

Szykujcie się m.in. na pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej, warsztaty rękodzieła, zajęcia taneczne, zawody sportowe pod opieką trenerów GACA CENTRUM KATOWICE, a także zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, malowanie twarzy, występ grupy smyczkowej Tyskiej Szkoły Suzuki, malowanie domków! Wszystkich, którzy będą chcieli zrobić sobie wyjątkowe, zabawne zdjęcie, zaprosimy zaś do fotobudki!

To nie wszystko! Podczas pikniku będzie też można poznać cele i działania Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?” oraz dowiedzieć się, jak wraz z Fundacją wesprzeć chore dzieci, wymagające pomocy medycznej.

Rodzinny piknik to nie tylko dobra zabawa, ale też okazja do poznania Konrada Gacy oraz GACA CENTRUM KATOWICE. Jeśli Wasi bliscy jeszcze nie znają tego wyjątkowego miejsca, to jest to doskonały moment, by zajrzeć do ośrodka i dowiedzieć się więcej o przełomowym programie GACA SYSTEM, a przede wszystkim spotkać osobiście Konrada Gacę!


Rodzinny wesoły dzień połączony z pomocą najmłodszym – 3 czerwca spotkajmy się przy GACA CENTRUM KATOWICE!

  • Kiedy? Sobota, 3 czerwca 2017, godzina 15:00
  • Gdzie? GACA CENTRUM KATOWICE, ul. Baildona 66 – parking przed ośrodkiem

Organizatorem wydarzenia są Fundacja Konrada Gacy „dlaczego?” oraz GACA CENTRUM KATOWICE.

Zapraszamy!

dzien_dziecka_plakat