Już w najbliższą środę, 27 września, o godz. 19.00 w GACA CENTRUM KATOWICE przy ul. Baildona 66 odbędzie się specjalne spotkanie motywacyjne, które poprowadzi Konrad Gaca!

>Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają. Zapraszamy<<

– Przyjdź na spotkanie, jeśli potrzebujesz impulsu do zmian i chcesz zacząć żyć zdrowo. To będzie niezwykły wieczór – gwarantuję masę pozytywnych emocji, cenne informacje i niezapomniane wrażenia! – zapowiada Konrad Gaca.

Udział w spotkaniu to doskonała okazja do tego, aby poznać bliżej mądre odchudzanie oraz jego efekty, zyskać wiedzę oraz motywację do działania.

Podczas spotkania na własne oczy będziesz mógł zobaczyć niesamowite efekty metamorfoz pacjentek GACA SYSTEM: Małgorzaty Żelechowskiej (-82 kg), Danuty Obałek (-26,3 kg) oraz Katarzyny Rech (-43,9 kg), które osiągnęły sukces i schudły od 26 do 82 kg.

Spotkanie będzie również wspaniałą okazją, aby poznać osobiście Konrada Gacę.

>Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<


Promocyjny wrzesień w GACA CENTRUM:

– atrakcyjny pakiet na dobry start – 3 za 2 – 3 miesiące odchudzania w cenie 2,
– pakiet szkolny – miesiąc odchudzania w promocyjnej cenie.

Szczegóły promocji w recepcji GACA CENTRUM KATOWICE.


Edukacja/ Motywacja z Konradem Gacą – specjalny blok edukacyjny dla pacjentów!

W najbliższą środę, 27 września, o godz. 17:30 Konrad Gaca poprowadzi dla pacjentów GACA CENTRUM KATOWICE specjalny blok edukacyjny poświęcony zagadnieniom związanym z suplementacją. Szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia można uzyskać w recepcji GACA CENTRUM KATOWICE. Serdecznie zapraszamy!