GACA CENTRUM POZNAŃ odwiedzają Gacowicze z całej Polski, zarówno z ośrodków stacjonarnych, jak również Ci realizujący proces za pośrednictwem platformy online. Ostatnio nasz ośrodek odwiedził pan Piotr Matejszczak – kandydat na Mistera Gacowiczów 2016.

Pan Piotr mieszka w Bielsko-Białej. Dzięki programowi GACA SYSTEM, który realizował za pomocą platformy online, Gacowiczowi udało się zredukować 53 kg, nabrać pewności siebie i przekonania, iż należy dzielić się swoim szczęściem z innymi. Dziś pan Piotr już wie, że nigdy więcej nie wróci do braku ruchu, leków i ubrań w rozmiarze XXL.

Pan Piotr jest zapalonym motocyklistą. W sierpniu brał udział w szkoleniu motocyklowym w Poznaniu. Przy okazji Gacowicz znalazł także czas, aby odwiedzić nasz ośrodek. – Jak miałem nie odwiedzić miejsca, w którym mam znajomych i wiem, że można sobie poćwiczyć na maszynach, które znam? – pyta pan Piotr. Jak podoba mu się w Poznaniu i co, jego zdaniem, wyróżnia nasze CENTRUM spośród innych ośrodków? Zapraszamy do przeczytania krótkiej rozmowy z naszym gościem.

Jakie było pierwsze wrażenie po wejściu do GACA CENTRUM w Poznaniu? Jak podoba się Panu nasz ośrodek?
Jedno z ładniejszych, porównując do tych, w których miałem okazję poćwiczyć i poznać nowych ludzi. Mogę powiedzieć, że klimat miejsca tworzą ludzie, którzy tam przebywają. A jaki może być klimat, jeśli są tam takie osoby jak mój Gacowy brat – Robert, super gość Jarosław Marcinkowski oraz Ewcia? I jeszcze do tego super pozytywnie zakręceni Gacowicze z facebookowego online.

Co Pan myśli o wyposażeniu ośrodka i dostępnym sprzęcie?
Bardzo dobrze przygotowane dla Gacowiczów. Niestety, nie miałem okazji, od początku swojej przygody z GACA SYSTEM, ćwiczyć na takich przyrządach dopasowanych do ćwiczeń zalecanych podczas programu. Sam musiałem dopasować sprzęt do ćwiczeń, które miałem zalecone. Trening to trening. Wiem z własnego doświadczenia, że na ćwiczeniach trzeba się skoncentrować i pilnować zaleceń, żeby wszystko było na tip top.

Jaka jest Pana opinia odnośnie personelu GACA CENTRUM Poznań? Jakie wrażenie wywarli na Panu pracownicy naszego CENTRUM?
Trudno stwierdzić, za krótko z Wami przebywałem, ale jeśli chodzi o urodę to całkiem, całkiem (śmiech). Pierwsze wrażenie odnośnie personelu jest pozytywne – młodzi ludzie uśmiechnięci i chętni do pomocy. I tak właśnie powinno być. Pozytywne nastawienie i zarażanie tym innych to jest to, co pomaga przejść przez ten etap przygody.

Czy jest coś, co wyróżnia Poznań spośród innych ośrodków? Co najbardziej podoba się Panu w GACA CENTRUM w Poznaniu?
Rozmieszczenie całości na jednym poziomie. Wszystkie ośrodki mają jeden cel – zmotywować i odchudzić nas w jak najbardziej skuteczny sposób zgodnie z zaleceniami. Bardzo ważną rolę odgrywają motywatorzy – osoby, dzięki którym ludzie wierzą, że można zrobić rzeczy czasami niewykonalne.

Czy zaprosiłby Pan inne osoby do naszego CENTRUM?
Na pewno zaprosiłbym, w takich miejscach rodzą się przyjaźnie, znajomości i jest jeden cel – być zdrowym.

Dziękuję bardzo za rozmowę. Rozmawiała Katarzyna Rybarkiewicz.