Już 2 września w Warszawie odbędzie się wielka Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali” i Piknik Pokoleń 2017, czyli ogólnopolskie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. To wyjątkowa okazja do wspólnego zamanifestowania siły solidarności międzypokoleniowej i świetnej zabawy! Ambasadorem tego wydarzenia będzie Konrad Gaca!

Parada Seniorów i Piknik Pokoleń 2017 to wielkie święto społeczności liczącej niemal 10 milionów osób i największe międzypokoleniowe wydarzenie w Polsce. W tym roku Konrad Gaca, który od wielu lat pomaga także seniorom w odzyskaniu zdrowia i witalności, dołączy do grona ambasadorów tego wyjątkowego wydarzenia: DJ Wiki, która jest również współautorką pomysłu Parady, Tercetu Egzotycznego, podróżniczki Beaty Pawlikowskiej czy pisarki Krystyny Kofty.

Uczestnicy parady przejdą w kolorowym korowodzie ulicami Warszawy na teren kampusu Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie odbędzie się wielki piknik. Impreza gromadzi co roku ok. 10 tys. uczestników, którzy przez cały dzień biorą udział w warsztatach, pokazach, zajęciach taneczno-ruchowych i koncertach.

Konrada Gacę będzie można spotkać podczas samej parady, a także później podczas panelu dyskusyjnego oraz przy specjalnym stanowisku poświęconym mądremu odchudzaniu i zdrowemu życiu. Właśnie tam uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać bliżej autorską, przełomową metodę Konrada Gacy oraz zakupić jego książki.

Dla uczestników Parady Seniorów i Pikniku Pokoleń przygotowaliśmy wiele atrakcji. Na stoisku GACA SYSTEM będzie można wykonać analizę składu ciała przy pomocy najwyższej klasy urządzenia pomiarowego InBody, mającą na celu określić strukturę ilościową i procentową mięśni, wody, tłuszczu, podstawowej przemiany materii. Dostępni na miejscu terapeuci GACA SYSTEM omówią badania i przekażą zainteresowanym zalecenia żywieniowe i treningowe.

Będzie to również wspaniała okazja, aby poznać Konrada Gacę, otrzymać dedykację książki czy zrobić pamiątkowe zdjęcie. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć także udział w quizie dotyczącym zdrowego trybu życia. Na naszych gości czekają bezpłatne zaproszenia na testowy tydzień odchudzania.

Konrad Gaca często podkreśla, że grupa Gold Age to jego ulubieni pacjenci, a o zdrowie i dobrą formę można zadbać w każdym wieku! Doskonałym tego przykładem jest 65-letnia Barbara Tukendorf . Wraz z programem GACA SYSTEM pani Barbara schudła 19 kg, dzięki czemu czuje się pewna siebie, ma mnóstwo energii i śmiało podejmuje nowe wyzwania – startuje w biegach, gra w filmach i serialach.

– Wyjście na ulice Warszawy to symboliczna prezentacja rosnącej grupy osób starszych – próba pokazania energii, potencjału i twórczości seniorów, ale również problemów i postulatów reprezentantów tej grupy. Parada będzie wesoła, kolorowa i optymistyczna, ale nie infantylna i naiwna. Dzisiejsi oraz przyszli seniorzy są bowiem grupą, która poważnie traktuje swoje sprawy i sama chce być poważnie traktowana – zapowiada fundacja ZACZYN, organizator wydarzenia.

Start Parady Seniorów w sobotę 2 września o godz. 12.00 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a w Warszawie (początek ul. Nowy Świat).