W sobotę ulicami Warszawy przeszła IV Parada Seniorów pod hasłem „Siła wieku, człowieku!”. W gronie jej uczestników nie mogło zabraknąć Konrada Gacy – ambasadora tego wyjątkowego wydarzenia oraz Gacowiczek z grupy GOLD AGE, które zarażały wszystkich dookoła entuzjazmem.

Wesoła, kolorowa, optymistyczna – tak w skrócie można opisać wielką Paradę Seniorów „Dojrzali Wspaniali”, która odbyła się w minioną sobotę w Warszawie. Pomimo niesprzyjającej pogody – chmur i deszczu, zabawa była bardzo udana, a humory nam dopisywały.

Konrad Gaca, ambasador tego wyjątkowego wydarzenia, przeszedł razem z uczestnikami Parady w kolorowym korowodzie ulicami Warszawy. Team GACA SYSTEM spacerował z naręczem kolorowych balonów, w zabawnych przebraniach oraz z parasolkami we wszystkich kolorach tęczy. Dzięki temu bogactwu kolorów, nawet w tak pochmurny dzień, udało nam się rozweselić szare ulice Warszawy.

Wydarzenie to było wyjątkową okazją do wspólnego zamanifestowania siły solidarności międzypokoleniowej i świetnej zabawy! Dlatego też Gacowiczów z grupy GOLD AGE wspierały osoby związane z GACA SYSTEM: pacjenci, inspiratorzy, pracownicy.

Z ronda Charles’a de Gaulle’a uczestnicy Parady dotarli na teren kampusu Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie odbył się wielki piknik. Tam czekało wiele atrakcji: warsztaty, panele dyskusyjne czy międzypokoleniowa dyskoteka. Konrad Gaca zaprosił na scenę i przedstawił uczestnikom pikniku nasze wspaniałe Gacowiczki z grupy GOLD AGE, które dzięki odchudzaniu odzyskały witalność i formę oraz udowodniły, że każdy wiek jest odpowiedni na zmiany: panią Barbarę Tukendorf (64 lata, -19,1 kg), panią Elżbietę Kulczyńską (65 lat, -30 kg), panią Danutę Spicyn-Palę (65 lat, -60 kg) oraz panią Barbarę Barycz (68 lat, -64 kg). Gacowiczki opowiedziały o swojej drodze związanej z mądrym odchudzaniem i zdrowym życiem. Dziś formy i energii życiowej może pozazdrościć im niejedna nastolatka, co udowodniła pani Barbara Tukendorf, wykonując na scenie szpagat! Widzom rozdawane były zaproszenia na bezpłatny testowy tydzień odchudzania.

Uczestnicy „Pikniku Pokoleń” chętnie odwiedzali stoisko GACA SYSTEM, gdzie można było wykonać analizę składu ciała przy pomocy najwyższej klasy urządzenia pomiarowego InBody, poznać bliżej GACA SYSTEM, zakupić książki Konrada Gacy, czy otrzymać zaproszenie na bezpłatny testowy tydzień odchudzania.

Po godzinie 16:00 odbył się panel dyskusyjny „Odważ się na zmiany. Zaprzyjaźnij się ze swoim ciałem”, w którym udział wzięli: Krystyna Mazurówna – tancerka, choreografka i dziennikarka pracująca we Francji, dr Andrzej Sankowski – chirurg plastyczny, Ewa Stasiuk – dziennikarka i psycholożka, Gacowiczka Barbara Tukendorf – seniorka startująca w półmaratonach oraz Jarosław Rosiński – fizjoterapeuta oraz terapeuta GACA SYSTEM. Uczestnicy debaty porozmawiali m.in.: o diecie, o tym, co wypada w ubiorze oraz o pracy nad psychiką, która wzmacnia fizyczność.

Zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowo kolorowego i optymistycznego wydarzenia!