„Jak schudnąć na zawsze”, czyli specjalne wydanie magazynu „Tylko Zdrowie”, a w nim ogólnopolska akcja „Chudną z nami”, do której jako ekspert został zaproszony Konrad Gaca – to inspirująca propozycja prasowa, którą warto przeczytać już dziś!

Tygodnik „Tylko Zdrowie” ukazuje się w piątki z „Gazetą Wyborczą”. Do kiosków trafiło właśnie specjalnie, nadzwyczajne wydanie tygodnika, w całości poświęcone odchudzaniu. Na tytułowe pytanie – jak schudnąć na zawsze? – odpowiadają w nim najlepsi eksperci: dietetycy, lekarze, trenerzy i psycholodzy.

W takiej gazecie nie mogło zabraknąć Konrada Gacy! Twórca mądrego odchudzania GACA SYSTEM został zaproszony jako ekspert do ogólnopolskiej akcji „Chudną z nami”.

Na łamach magazynu znajdziecie historię 24-letniego Michała, który miał problemy z wagą i zwrócił się do mnie po pomoc. Z moim wsparciem w miesiąc schudł aż 9,5 kg i czuje się coraz lepiej. Trzymajcie za niego kciuki, bo nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – historię Michała będziecie mogli śledzić dalej, bo powalczymy o super formę – zapowiada Konrad Gaca!

Michał, uczestnik akcji, dzieli się swoimi wrażeniami dotyczącymi dobranej dla niego diety i treningu, wskazuje, co sprawia mu radość w procesie odchudzania i co go motywuje, a co upatruje jako wyzwanie. – Zaczynam wierzyć w powiedzenie, że jeśli chcesz, to możesz wszystko – podsumowuje swoją opowieść pan Michał. Jego postępy i poszczególne etapy procesu odchudzania komentuje w piśmie Konrad Gaca.

Znajdziecie więc tam bardzo ciekawe zestawienie – wrażenia pacjenta i komentarz ekspercki twórcy GACA SYSTEM!

Pismo „Jak schudnąć na zawsze” będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy przez kolejne trzy miesiące. Wydanie można też kupić przez Internet.

Zapraszamy do czytania!