W środę, 12 lipca Konrad Gaca poprowadził w GACA CENTRUM KATOWICE specjalne spotkanie motywacyjne, w którym wzięło udział blisko 300 osób! Wykład był pełen pozytywnych emocji, inspiracji i wiedzy.

Podczas spotkania twórca programu GACA SYSTEM motywował do działania, inspirował do mądrego życia i dzielił się swoją wiedzą! Konrad Gaca opowiedział m.in. o tym, czym jest Piramida Zdrowego Człowieka oraz zdradził 10 tajników, które każdemu pomogą w odniesieniu sukcesu.

Uczestnicy wykładu poznali także inspirujące historie osób, które dzięki mądremu odchudzaniu odmieniły swoje życie i zaczęły spełniać marzenia. W ich gronie znalazły się m.in.: Anna Smorawska – Miss Gacowiczek 2015 oraz Marta Barszczewska – II Wicemiss Gacowiczek 2016.

Spotkanie było także okazją, aby poznać Konrada Gacę, zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie czy wziąć autograf. Ten wieczór z pewnością zostanie na długo w pamięci wielu osób!


W środę, 19 lipca w GACA CENTRUM KATOWICE odbędzie się kolejne spotkanie motywacyjne z Konradem Gacą. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby wziąć w nim udział. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Pozytywne emocje, cenne informacje i niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

>>Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<< 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z środowego spotkania.