Najnowszy numer „Leksykonu Zdrowia” zapowiada się rewelacyjnie! Znajdziecie w nim wyjątkowe metamorfozy i wywiady z pacjentami Konrada Gacy! Wszystko po to, by zainspirować Was do zadbania o zdrowie, formę i szczupłą sylwetkę. „Leksykon” ten trafi w Wasze ręce już w najbliższy poniedziałek 13 marca.

To już przedostatni numer „Leksykonu Zdrowia Konrada Gacy”, kompendium wiedzy o zdrowym stylu życia, które ukazuje się co poniedziałek w „Kurierze Lubelskim”. Tym razem poświęcony będzie bardzo ważnemu tematowi, jakim jest inspiracja.

Leksykon ten odwołuje się bardziej do sfery ducha, która z kolei ma ogromny wpływ na sferę ciała. Inspiracja, bo to o niej chcę dziś Wam opowiedzieć, zaczyna się w głowie. To wewnątrz siebie podejmujemy decyzję: tak, chcę schudnąć, chcę zmienić swoje życie. Ale gdzie szukać inspiracji do walki i skąd ją czerpać, gdy już nieco przygasa? W 14. numerze Leksykonu znajdziecie na to odpowiedź! – zapowiada Konrad Gaca.

O czym więc przeczytamy w poniedziałek? Dowiemy się, skąd czerpać inspirację do działania – jaką rolę pełnią social media, książki i filmy. Przeczytamy także motywujące historie pacjentów Konrada Gacy: Dawida Polańskiego, który, mając ledwie 13 lat, zredukował aż 42 kilogramy, Marcina Polańskiego – taty Dawida, którego syn zainspirował do pozytywnego działania i dzięki niemu schudł już 60 kg, a także Ewy Szymczak, która pożegnała się z otyłością, redukując na dobre 40 kg, oraz 88-letniej Leokadii Krawiec – najstarszej wiekiem ale najmłodszej duchem pacjentki GACA SYSTEM!

W numerze nie zabraknie też ciekawych rozmów: ze znanym radiowcem Jerzym „Elvisem” Telesińskim – człowiekiem, który zmienił całe swoje życie dzięki schudnięciu 47 kg i odnalazł miłość życia – oraz z Dominiką Tajner-Wiśniewską, która dzięki metamorfozie ciała stała się wulkanem energii, odważną i pewną siebie kobietą z zachwycającą sylwetką i promiennym uśmiechem.

Uwaga, warto czytać „Leksykon” uważnie, gdyż na poszczególnych stronach znajdziecie niespodziankę: niezwykłe grafiki motywacyjne z cytatami z najnowszej książki Konrada Gacy „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”!

Konrad Gaca odpowie też na pytania czytelników, a Konsylium Medyczne GACA SYSTEM opowie o roli inspiracji w zdrowym życiu. W Leksykonie nie zabraknie też inspirujących fit-przepisów na pyszne, zdrowe dania!

Pamiętajcie także o Wielkim Konkursie, który wciąż trwa! Do wygrania jest w nim m.in. romantyczny weekend dla dwojga w GACA Fit HOTEL. Kupon konkursowy i szczegóły zabawy znajdziecie w poniedziałkowym „Kurierze Lubelskim”.

>>”Leksykon Zdrowia Konrada Gacy” już w poniedziałek 13 marca w kioskach oraz – w formie e-wydania – na stronie internetowej „Kuriera Lubelskiego”<<.

Zapraszamy do czytania!