Konrad Gaca był wyjątkowym panelistą targów dla kobiet LOVEMYLIFE, które odbyły się w minioną niedzielę w Warszawie. Wykład eksperta spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Podczas spotkania z uczestniczkami targów Konrad Gaca podzielił się cennymi radami i opowiadał o tym, jak osiągnąć sukces oraz zaplanować drogę do osiągnięcia każdego celu. Specjalny, dedykowany paniom, wykład eksperta pod hasłem „Motywacja kluczem do sukcesu” przyciągnął uwagę wielu uczestniczek targów.

Wielkim zainteresowaniem wśród odwiedzających targi cieszyło się również stoisko GACA SYSTEM, szczególnego patrona targów, na którym można było nabyć książki Konrada Gacy i otrzymać informacje o stworzonej przez niego innowacyjnej metodzie odchudzania.

Uczestniczki targów miały też okazję porozmawiać z Gacowiczkami – m.in. Małgorzatą Żelechowską, Barbarą Tukendrof, Martą Barszczewską, Katarzyną Ciesielską oraz Ewą Szymczak – które dzieliły się swoimi historiami związanymi z mądrym odchudzaniem oraz sukcesem związanym z bezpieczną i trwałą redukcją zbędnych kilogramów.

Na stoisku można było również nabyć wyjątkowe, zdrowe przetwory ze Spiżarni GACA Fit HOTEL, a także wykonać bezpłatną analizę składu ciała przy pomocy najwyższej klasy urządzenia pomiarowego inBody.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia pełnego pozytywnych emocji, które miało miejsce w niedzielę 28 maja przy ul. Mysiej 3 w Warszawie. Organizatorem wydarzenia był portal allaboutlife.pl.