Już w niedzielę 28 maja w Warszawie przy ul. Mysiej 3 odbędą się targi i warsztaty dla kobiet LOVEMYLIFE. W ramach tego wydarzenia, o godz. 12.45, Konrad Gaca poprowadzi specjalny wykład motywacyjny pod hasłem „Motywacja kluczem do sukcesu”. Zapraszamy!

Wyjątkowym panelistą targów LOVEMYLIFE jest Konrad Gaca, który o godz. 12:45 poprowadzi wykład motywacyjny.

Podczas spotkania ekspert opowie o tym, jak osiągnąć sukces i zaplanować drogę do osiągnięcia każdego celu. Jak sam mówi: „Nie ma słabych ludzi, jest tylko źle zaplanowane działanie”. Konrad Gaca zaprezentuje spektakularne przemiany ludzi, którzy zastosowali jego metodę i schudli od 15 do 170 (!) kg, ale przede wszystkim uwierzyli w siebie i całkowicie zmienili swoje życie. Wykłady Konrada Gacy organizowane w całej Polsce gromadzą setki słuchaczy i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

28 maja przez cały dzień na Mysiej będzie również dostępne stoisko GACA SYSTEM, na którym będzie można nabyć książki Konrada Gacy i otrzymać informacje o stworzonej przez niego innowacyjnej metodzie odchudzania.

Targi LOVEMYLIFE to impreza skierowana do wszystkich kobiet organizowana przez portal allaboutlife.pl. Na uczestniczki wydarzenia czekają promocje, akcje rabatowe i piękne niespodzianki. Będą konkursy, pokazy, porady stylistów i mnóstwo warsztatów, m.in. dietetycznych, makijażowych, psyche. Wszystkie atrakcje dostępne na miejscu będą dla uczestniczek bezpłatne. Targi potrwają od godziny 12 do 19 w DH Mysia 3 w Warszawie.