W Polsce rośnie odsetek ludzi po 60 roku życia. W całym kraju, także na Lubelszczyźnie, organizowane są programy, których celem jest aktywizacja osób w jesieni życia. W GACA CENTRUM LUBLIN każdy senior, zaopatrzony w specjalną kartę wydawaną przez Urząd Miasta, może realizować terapię nadwagi i otyłości na specjalnych warunkach.

Pacjenci GACA SYSTEM to zarówno nastolatkowie, osoby w średnim wieku, jak i seniorzy (tzw. grupa GOLD AGE). Tym ostatnim dedykowany jest program „Lublin Strefa 60+”. Dzięki niemu w wielu miejscach Lublina osoby, które ukończyły 60. rok życia i posiadają specjalną kartę („Lubelska Karta Seniora”), mogą poszerzać swoją wiedzę, dbać o zdrowie lub oddawać się chwilom relaksu na preferencyjnych warunkach.

Z radością i dumą przypominamy, że GACA CENTRUM LUBLIN także należy do programu „Lublin strefa 60+”. Posiadacze „Lubelskiej Karty Seniora” otrzymują w naszym ośrodku 50% rabatu za opłatę członkowską oraz 10% zniżki na pakiet NORMAL procesu redukcji wagi.

Aby wyrobić „Lubelską Kartę Seniora”, należy odwiedzić Biuro Obsługi Mieszkańców w Lubelskim Centrum Aktywności Obywatelskiej (przy ul. Leszczyńskiego 23) lub wypełnić wniosek elektronicznie na stronie Urzędu Miasta.

W GACA CENTUM LUBLIN z niecierpliwością czekamy na kolejnych pacjentów GOLD AGE!