Według mnie, najważniejsze jest to, by samemu poczuć potrzebę dokonania zmiany. Zrób to tylko i wyłącznie dla siebie, nie ze względu na kogoś innego, a wtedy wszystko się uda – mówi pani Magdalena Mroczek, która z GACA SYSTEM zredukowała 49,2 kg!


Pani Magdalena proces odchudzania zaczęła z wagą ponad 100 kg. Cierpiała z powodu cukrzycy typu II, insulinooporności, bólów kręgosłupa i stawów, które utrudniały jej poruszanie się, a także z powodu nadciśnienia, na które przyjmowała jednocześnie duże dawki trzech różnych leków. Trudności sprawiały jej wówczas nawet zwykłe codzienne czynności, np. zawiązywanie butów…

Wiele razy podejmowałam próby redukcji wagi: samodzielne oraz z pomocą dietetyka. Moja waga spadała o 10-15 kg, po czym wkrótce „wracała” do poprzedniego poziomu. Stosowane przeze mnie diety nie uczyły zdrowego odżywiania – opowiada pani Magdalena.

Dopiero GACA SYSTEM pozwoliło naszej bohaterce na głęboką i trwałą przemianę.

Już na spotkaniu wprowadzającym byłam nastawiona na sukces. Wyszłam z założenia, że nie mam niczego do stracenia poza zbędnymi kilogramami, za to mogę wiele zyskać… Powiedziałam sobie, że to będzie przygoda, a nie kara – podkreśla pani Magdalena.

Dzięki odpowiedniemu procesowi odchudzania pani Magdalena osiągnęła wspaniały sukces. Nie tylko zredukowała niemal 50 kg i zmieniła rozmiar ubrań z 54 na 34/36, ale także odstawiła wszystkie leki, stała się bardziej otwarta na świat i ludzi! Pokochała także sport, a zwłaszcza bieganie, które stało się jej pasją po ukończeniu odchudzania.

>>Zapraszamy do poznania całej ciekawej historii pani Magdaleny oraz zobaczenia galerii zdjęć z jej inspirującej przemiany!<<