Terapia GACA SYSTEM to zdrowy i skuteczny sposób na redukcję wagi. Zawsze jest jednak tak, że korzyści, które otrzymują nasi pacjenci… szybko się „mnożą”! Poznajcie naszą warszawską pacjentkę, panią Małgorzatę Ziomko-Górską.

W przypadku pani Małgorzaty sukces związany z redukcją wagi przełożył się na powrót do danego stylu życia i do dawnej, radosnej osobowości. Poprawił się też stan zdrowia.

Dziś tak wspomina swoją przemianę:

Zaczęłam się lepiej czuć, chciało mi się żyć. Czułam, że odzyskuję siebie, że wraca do mnie moja kobiecość i dawna lekkość. Wydobyłam się z pewnego rodzaju pancerza, który oddzielał mnie od siebie samej. W trakcie terapii wystarczyło… nie zatrzymywać dokonujących się zmian.

Poprawiły się wyniki moich badań: spadł poziom cukru, obniżyło się ciśnienie krwi. Lekarz odstawił mi leki. Moją główną motywacją do rozpoczęcia odchudzania był właśnie stan zdrowia. Kardiolog wystraszył mnie informacją o nierównej pracy serca – teraz to już odległe wspomnienie.

Wzrosła za to moja odwaga do podejmowania życiowych decyzji. Jestem bardziej pewna siebie i swoich możliwości. Czuję, że mogę więcej, a często, że… mogę wszystko! Kipię wdzięcznością za wszystkie te zmiany.

Całą historię pani Małgorzaty wraz z jej zdjęciami (przed i po terapii) znajdziecie TUTAJ.

Zobacz, jaki rezultat zanotował syn pani Małgorzaty.