Niska samoocena i brak wiary w siebie to częste problemy osób zmagających się z problemem nadliczbowych kilogramów. Na szczęście jest na to sposób. Pacjenci GACA SYSTEM od lat udowadniają, że dzięki odchudzaniu można w pełni odmienić swoje życie: odzyskać zdrowie, piękną sylwetkę, ale również i dobre samopoczucie. Przekonała się o tym pani Maryana Prokop, która schudła 32 kg. Poznajcie jej inspirującą historię.

– Odkąd pamiętam, zawsze byłam gruba. Przez to miałam niską samoocenę i brak wiary w siebie – w szkole, na studiach i w pracy. Niejednokrotnie próbowałam schudnąć i coś zmienić w swoim życiu, ale albo nie udawało mi się dotrwać do końca, albo „sukces” był krótkotrwały – wspomina pani Maryana.

Problemy z wagą rzutowały nie tylko na wygląd i samopoczucie trzydziestolatki, ale również były przyczyną problemów ze zdrowiem. Pomimo młodego wieku pani Maryana zmagała się z nadciśnieniem, wysokim poziomem cukru i cholesterolu oraz arytmią.

Pani Maryana odchudzanie z GACA SYSTEM rozpoczęła dzięki… zakładowi, który przegrała ze swoją przyjaciółką. Jak sama przyznaje, paradoksalnie ta „przegrana” okazała się jej największą wygraną. Dzięki autorskiemu programowi Konrada Gacy schudła 32 kg i zmieniła swoje życie. Na redukcji kilogramów zyskał nie tylko mój wygląd, ale też zdrowie i psychika. Odzyskałam wreszcie wiarę w siebie i w swoje możliwości. Nauczyłam się cieszyć z tego, co mam. Pozbyłam się większości kompleksów i wreszcie nauczyłam się uśmiechać… – mówi pani Maryana.

– Teraz dobrze czuję się we własnej skórze i konsekwentnie dążę do kolejnych stawianych sobie wyzwań i celów i to właśnie Konrad Gaca nauczył mnie wierzyć w siebie. Zmieniłam swoje myślenie, zaakceptowałam i polubiłam siebie. Zyskałam po prostu wewnętrzną równowagę – jestem świadoma swoich wad, ale już także i zalet. Nie wychodzę już z założenia, że nie dam rady i zawsze próbuję. Od Konrada Gacy dostałam „kopa” do działania i dzięki temu mogłam zmienić swoje życie podsumowuje swoją przygodę z GACA SYSTEM pani Maryana.

>>Poznajcie całą historię pani Maryany oraz zobaczcie zdjęcia z jej inspirującej przemiany<<