Przesilenie wiosenne, spadek energii, gorsze samopoczucie – często tak właśnie kojarzy się nam marzec. Mamy na to radę! Zapraszamy już 4 marca na wyjątkowe wczasy odchudzające do GACA Fit HOTEL. To opcja dla wszystkich, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy, nabrać energii, zmotywować się do działania i wspaniale zregenerować się w komfortowych warunkach. Polecamy!


>>Zapisy na marcowe wczasy odchudzające trwają! Dowiedz się więcej.<<


Autorski fit-hotel Konrada Gacy to najlepsze miejsce, by przygotować się na nadchodzącą wiosnę. To właśnie tam zaradzisz przesileniu wiosennemu, odzyskasz siły i nabierzesz wyjątkowej energii do działania. Najbliższe wczasy zaczynają się już 4 marca!

Uczestnicząc we wczasach, zaczniesz realizować indywidualnie dobraną dietę, przekazaną przez terapeutę GACA SYSTEM i poznasz zasady przełomowej metody stworzonej przez Konrada Gacę. Weźmiesz także udział w warsztatach z terapeutą GACA SYSTEM i w wielu aktywnych zajęciach, m.in. w warsztatach tanecznych prowadzonych przez Iwonę Pavlović, słynną tancerkę, jurorkę „Tańca z Gwiazdami” i ambasadorkę GACA SYSTEM.

Do tej pory z naszej inspirującej oferty skorzystało już ponad 1000 osób. Rekordziści zredukowali w czasie 8 dni turnusu nawet 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!


Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?

  • mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,
  • wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,
  • poznasz tajniki programu Konrada Gacy,
  • zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!

W programie pobytu są także:

  • warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,
  • warsztaty kulinarne i kosmetyczne,
  • bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,
  • „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!


Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?

Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania.

Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie!

Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.


Rezerwacji marcowych wczasów odchudzających możesz dokonać na stronie:
>>www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy<<

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.gacafithotel.pl lub zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2.

Przyroda przy GACA Fit HOTEL